Biotherm Beurre De Lévres

Wednesday, February 13, 2019

Pole kaua kohtunud!
Tegelikult olen jah kirjutamise üsna unarusse jätnud aga see huulepalsam ajas mind tagasi siia. Nii et täna kirjutangi ainult sellest ühest tootest (peamiselt).
Biotherm Beurre De Lévres on tänase postituse "kangelane" (nagu ka pealkirjast järeldada võib). 

Minuni jõudis see toode juba mitmed kuud tagasi ja kui alguses olin sellest vaimustuses, siis nüüdseks on mul selle kohta natukene rohkem öelda. Ütlen kohe ära, et enam see toode mulle üldse ei sobi. Põhjustest natukene lähemalt ka.
See kuivatab kohutavalt mu huuli. Või tekitab vajaduse uuesti ja uuesti huultele kanda. Ma ei tea, kas asi on ainult talvel nii aga iga kord kui seda huultele panen, siis mõne aja pärast on see kadunud ja huuled lausa janunevad uuesti niisutust. Kõik see toimub liiga kiiresti. Kui väljas soojem oli, siis ma nii väga ei märganud seda aga praegusel ajal on see lausa häiriv. Ja just talvel tahaksid huuled head niisutust.
Tegelikult see kõige häirivam põhjus ongi.
See peaks huuli niisutama ja toitma andes neile täidlasema ja siledama tunde. Mina kahjuks ei märganud mitte ühtegi neist lubadustest. Ok võib olla korraks oli hea tunne aga nii kui palsam huultesse imbus (mis toimus väga kiirelt, ükskõik kui palju seda huultele määrida) tekkis kuivatav tunne.
 Hind sellel kõige hullem ei olnudki, Tallinki laeval oli see umbes 10 eurot ja Kaubamajast saaks praegu umbes 14 euroga. Kuigi huulepalsami kohta on ka see päris palju.
Kindlasti saaks selle raha eest midagi paremat. Üks mida ma kindlasti soovitan on pärit Milani brändilt. Seda on küll tuubis väiksem kogus ja hind on vist umbes samasse kanti aga palsam ise on kõvasti parem. Mina kasutan seda igal õhtul. Määrin seda huultele natuke paksema kihina (nagu maski) ja hommikul on huuled ikka väga pehmed. Ja mis peamine... need ei vaja uuesti niisutust!
Tahan proovida ka selle sarja huulekoorijat aga siiani pole ma seda veel tellinud. Ei teagi miks.

Ok, nii palju siis täna. Pole küll palju aga tahtsin Teid lihtsalt hoiatada. Muidugi oleme me kõik erinevad ja meile meeldivad ka erinevad asjad aga kuivad huuled ei meeldi ilmselt kellegile!

You Might Also Like

0 kommentaari