Ostud reisilt

Tuesday, November 06, 2018

Viimane kord, kui teen meie puhkusest juttu... Luban!
Täna aga sellest, mis reisilt kaasa ostsin. Mõni asi küll jäi pildilt välja aga need pole ilmselt nii olulised ka. Crocsi plätud ja mingi suvalise brändi suvekaabu unustasin piltidele kaasata. Ja söödavat-joodavat ma ka siia postitusse panema ei hakka, pole selline postitus.
Küll aga kõik see, mis minu beauty roomi läks, sai üle pildistatud.
Hindadest ma ilmselt palju ei mäleta aga kui midagi meenub, siis kirjutan sellest.
Selle valge metallist riiuli/põrandalaua leidsin ma kohalikust JYSKist. Plaanisin seda oma küünelakkide displeina kasutada ja seda see praegu teeb ka. Kuigi selle peal oli väga mugav toodetest pilte teha, nii et kes teab, võib olla hakkan seda hoopis selleks kasutama.
Järgmine kooslus pärineb PRIMARKist. Ma ei olnud kunagi sellesse poodi sattunud ja kui nägin seda ühes keskuses, siis tahtsin kindlasti seal väikse ringi teha. Esimene kord ma ei ostnudki midagi, pigem otsisin midagi konkreetset aga see ei tähendanud, et ma mõnele asjale silma peale ei pannud. Mõned päevad hiljem läksime sinna tagasi ja ma suutsin sealt päris mitme asjaga lahkuda.
Hallid dressipüksid on ehk ainukesed asjad mis siia hästi ei sobi aga õnneks ei ole need väga esiplaanil ka. Hind oli neil ainult 6 eurot. Ja oi kui pehmed need on!
Ka lauvärvipaletid olid 6 euroga ja neid valisin kokku lausa neli. Kui kedagi need lähemalt huvitavad siis andke julgelt kommentaarides märku.
Kaks näomaski olid lihtsalt nii ägedate pakenditega, et pidin need ka ostma. Ühe maski hinnaks oli 2.80. 
Küünlad on kõik erinevate lõhnadega ja nende hinnaks oli 1 euro tk.
Niisked salvrätid võtsin ka. Need mis kodust kaasa võtsin olid lõppemas ja enne kassat jäid need just silma. Kahene komplekt oli vist 1.50.
Siin pildil on asjad erinevatest kohtadest pärit.
Need kaks ELFi toodet leidsin Rootsist, mitsellaarvesi on Hispaaniast ja østerdalssalva on üldse Norrast. Essensi meigipintsel, Catrice fixing spray, Loreali huulevärv ja veel ühed niisked salvrätid leidsin Portugalist.
Mõned uued SIMPLE tooted leidsin ka. Minule juba lemmikuks saanud niisked salvrätid ostsin lihtsalt et olemas oleks. Erinevaid lehtmaske meeldib mulle väga proovida ja uut päevast näokreemi vajasin ka. Simple brändi tooted mulle siiani väga meeldivad ja ma pole veel üheski proovitud tootes pettunud.
Ja ilma SEPHORAta ju ometi ei saa.
Tegelikult mul see üldse mõttes ei olnudki aga kui nägin ühes keskuses, et seal see pood on, siis loomulikult ei saanud ma seda külastamata jätta.
Ka seal tegin mõned ostud (kogu reisi suurim väljaminek). Midagi otseselt ei otsinudki aga kui juba hoogu sattusin, siis peatuda oli raske. Õnneks oli see üsna pisike pood ja nii suutsin vähem kulutada ka (vähem kui vahepeal kartsin).

Kui nüüd kedagi mõni toode rohkem huvitab, siis võin oma muljeid sellest ka lähemalt jagada. Andke aga julgelt märku.

You Might Also Like

0 kommentaari