Uus augustis!

Sunday, October 07, 2018

Et august on nüüd juba mägede taga ja suvi selleks korraks jälle läbi, sellest saab küll igaüks aru. Minul on aga veel üks postitus sellest ajast jäänud.
Suve lõpp oli minu jaoks üsna tihe. Käisin korraks Eestis, Taneli vanemad olid siin meiega, väike haiglas olek ja muidugi olime plaanidega avamas kohalikku pisikest ilusalongi. See viimane jäi küll ära aga kes teab, mida tulevik toob. Sellest aga pikemalt juba siis, kui unistus teoks saab!
Täna hoopis sellest, mis uus nodi minuni augusti kuu jooksul jõudis.

Kokku oli uut kraami päris palju. Et sellesse kuusse jäi ka kiire ja lühike kodumaal käik, siis sealt tõin proovimiseks üsna mitu asja kaasa. Muidu ehk neid asju nii palju ei olekski.
Kõigest aga järgemööda. 
Kodus shoppamisel on suureks abiks eBay ja sealt ma endale mõne uue asja tellisin ka. Enamus neist oli muidugi tööga seotud ostud, kuid uued kõrvarõngad tellisin küll puhtalt enda rõõmuks.
Et Eestis käies on alati kulutusi palju, siis püüdsin oma oste seal ka natukene tagasi hoida. Hästi see mul küll ei õnnestunud aga tunduvalt paremini kui olin plaaninud. Kaasa tuli minuga hunnik Garnieri maske, Essence Lash Princess ripsmetussid, L'oréali Skin Tint (millest ma lähiajal kindlasti lähemalt kirjutan),  Catrice highlighter, Maybelline huulevärvid ja üks random tühi spray pudel.

Kodumaalt tagasi tulime autoga (läksin lennukiga) ja sellepärast tegin pisitillukese poetiiru ka laevas. No kes suudab sealt ilma midagi ostmata lahkuda. Taneli soov oli saada uut Elisabeth Ardeni Eight Hours kreemi ja mina hellitasin ennast oma lemmik L'occitane Almond Shower Cream'iga. Kassa kõrval oli karp Biotherm'i huulepalsamitega ja kuna vajasin sel hetkel sellist asja väga, siis Taneli ema mulle selle ka ostis (ta oli just enda asjade eest maksmas). Selle kohta ütlen küll ainult kiidusõnu ja olen väga õnnelik selle üle.
Eestis käies poputas mind ka üks minu armsatest tütardest pisikese üllatusega. Et minu sünnipäev oli vaid paari nädala kaugusel, siis tema ootas mind koos kingitusega. Ta teab hästi minu armastust lehtmaskide vastu ja sellepärast ta mõned mulle proovimiseks soetaski. Veel leidis ta ühed super hästi lõhnavad vannitabletid, et ma saaksin oma vanniskäike veel mõnusamaks muuta. 
Aitäh sulle mu kullake! 
Mõlemad brändid peaks Tradehouse'is saadaval olema.
Veel sain kätte oma pakikese The Body Shop'i käest. Nemad on küll ühed suurimad üllatajad. Et nad üldse minu postitust kuskil näinud olid ja sellepärast mulle veel mõned asjad proovida saatsid! Vau! Aitäh ka neile!
Eelmisest postitusest saite ka näha neid tooteid, mis Glossyboxi's minuni jõudsid. Kui neist natuke rohkem lugeda veel soovid, siis seda saab teha SIIT.
Kuskilt suutsin ka oma lemmikud Simple meigieemaldus salvrätid osta. Ilmselt meie kohalikust poest. Need on mul alati tagavaraks olemas, sest kunagi ei tea, millal neid vaja võib minna. Nagu kuu teises pooles ka selgus, haiglas on need hädavajalikud.
Rääkides haiglas olekust (olin seal kopsupõletiku pärast), siis seal käis mul üllatuskülaline. Meie tööandja Arild ja tema naine Turid on küll meie vastu vaid head olnud. Ja Turid mul haiglas külas käiski. Minu suureks üllatuseks tõi ta mulle veel kotitäie kraami ka. Iga asi hoolikalt läbi mõeldud ja kotti pandud.
Ja see kott ise on juba superäge!

Sellised asjad/tooted minuni suve viimasel kuul ühel või teisel moel sattusidki.
Huvi korral võin mõnest asjast lähemalt ka kirjutada ja sellest L'oréali kreemist kirjutan küll kindlasti.

You Might Also Like

0 kommentaari