Proovisin Glamglow maske

Wednesday, October 10, 2018

Tasapisi vaatan oma mustandite all olevad postitusi üle ja teen nende seas väikest korrastust. Mõnede avaldamisest olen loobunud aga mõned plaanin tulevikus siiski veel avaldada. Täna ongi ühe sellise käes kord.
Proovisin mõnda Glamglow maski testrit ja jagan oma arvamust täna Teiega ka.
Glamglow Youthmud
Lõhn: Kohe pakendit avades lööb vastu väga tugev lõhn. Ei vaibunud see ka nahale kandes ja kergelt jäi tunda pärast toote maha pesemist ikka.
Konsistents: Must, teraline pasta. Näole kandes ei tilkunud ja jaotus väga kergelt ühtlaselt laiali. 
Tulemus: Mask hakkas nahal kuivades väga tugevalt kiskuma. Minu arvates rohkem, kui tavaliselt maskid seda teevad. Maski maha pestes tundus, et terakesed koorisid nahka. Veega maha pesemine oli lihtne ja mingeid toote jääke nahale ei jäänud. Nägu kuivatades oli tunda, kuidas näonahk hakkas tugevalt kiskuma ja lausa janunes niisutuse järele. Pärast kreemitamist oli nahk väga mõnusalt pehme, kuid siiski natukene ärritunud.
Tunde Hiljem: Õhtul meiki maha võttes tundus nahk kohe eriti klaar ja värske. 
Kas ostaksin täissuuruses toote: Kuna maski hind on minu jaoks liiga kõrge, siis ilmselt mitte. Ja kui raha puuga seljas kasvakski, siis ikka ei ostaks, minu jaoks liiga kuivatav.
Glamglow Thirstymud 
Lõhn: Magus. Millegipärast meenutab väga kaerahelbe maski lõhna.
Konsistents: Geeljas, pruunikas toode, mis nahal sulandub nähtamatuks.
Tulemus: Nahale kandes kergelt jahutav ja väga kiirelt imenduv. Nahk jäi kohe pehme, isegi uskumatult pehme. Näonahal olevad paar kuivemat kohta (nina alune, lõual olev laik) küll kergelt õhetasid, kuid punaseks ei läinud. Nahk tundus väga hästi niisutatud.
Tunde Hiljem: Hommikuks oli minu näonahk super pehme. Peale esimest kasutuskorda jäid mõned kuivemad kohad küll veel tunda, kuid juba pärast paari uut korda, muutus nahk ühtlaselt pehmeks.
Kas ostaksin täissuuruses toote: Jah, kindlasti. Hind on ka sellel Glamglow maskil üsna kõrge, kuid arvan, et see oleks seda kindlasti väärt. Kindlasti jätkuks täissuuruses maski ka väga pikaks ajaks, sest juba väikesest testrist on mulle jätkunud mitmeks kuuks. Kindlasti soovitan seda maski neist kahest kõige rohkem!
Ostsin selle täissuuruses potsiku nüüd mingi aeg ära ka aga et testris on veel natukene siiani alles, siis pole ma suurt veel lahti teinud. 

Järgmisest korrast hakkan Teid aga rohkete piltidega pommitama. Reisist on nii palju pilte ja "mõned" valisin siin jagamiseks ka välja :)

You Might Also Like

0 kommentaari