Glossybox: September 2018

Monday, October 22, 2018

Vahelduseks jagan hoopis midagi tavapärasemat.
Tänane postitus on septembri Glossybox'sist.
See oli mul ilusti koju jõudes ootamas ja suutsin isegi nii kannatlik olla, et avasin selle alles järgmisel päeval (siis kui väljas valge oli, et pilte teha ka saaks).

Karp oli seekord jälle teistsuguse kujundusega, kuigi mulle need roosad (tavalised) karbid väga meeldivad.
Septembri karbis olid:
TRIFLE COSMETICS Praline Palette
STEVE LAURANT Lip Gloss "Red Dress"
DOUCCE Maxlash Volumizer Mascara
JIMMY CHOO Jimmy Choo Fever EdP (tester)
VICHY Liftactiv Collagen Specialist

Proovinud olen ma nendest vaid ühte.
Vichy näokreemist olin esimene kord sillas. Siis aga pidin selle peale meiki kasutama ja esimese hooga ei saanudki aru, kus viga on. Meigi alla ei sobi see kohe mitte kuidagi. Ma ei olegi vist mitte kunagi pidanud jumestuskreemi maha võtma, sest see lihtsalt ei jäänud nahale. Kreem hakkab nahal rullima ja selle peale on midagi lihtsalt võimatu panna. Ilma meigita päeval sobib see ainult siis, kui nägu ei puutu. Terve päeva!
Muud ei ole ma midagi veel proovinud aga seda võin öelda, et Trifle Cosmetics lauvärvi palett paistab väga odav välja. Võib olla suudab siiski üllatada aga ma natukene kahtlen. Eks kui lõpuks proovin, võin Teile ka öelda, kas eksisin või mitte.

Augusti Glossyboxi sisu ei ole ma ka rohkem puutunud, kui ainult niipalju kui sellekohases postituses kirjutasin. Nende asjade esimestest muljetest saab lugeda SIIT. Arvamust neist on ikka veel sama. 

Et selline lühike mu sellekordne postitus saigi.
Eriti palju midagi öelda ei olegi aga ehk järgmine kuu olen jutukam :)

You Might Also Like

0 kommentaari