Glossybox: August 2018

Thursday, October 04, 2018

Püüan kiiresti kiiresti suvekuudega ühelepoole saada, et siis ilusti sügisega edasi minna. Sellepärast toongi kiiresti (vähemalt üritan kiiresti) veel viimased augustiga seotud teemad Teieni.
Täna on kord Glossyboxi käes.
Nagu märkate, siis sellest korrast alates olen tagasi piltide juures. Aitab mulle sellest video tegemisest. Videot teha iseenesest ei olegi raske aga selle editimine pärast on minu jaoks väga väga keeruline. Pidin iga kord Tanelit paluma, et ta aitaks ja lõpuks sai see tema jaoks tüütuks kohustuseks. Blogi on ikkagi minu ja ei taha teda sellega tüüdata.
Loodan, et sellest ei ole midagi!
Karbis olid seekord järgmised tooted:
LARIZY COSMETICS Shade Stix "Aloha"
BANG BEAUTY Eyebrow Cream "Chocolate Brown"
NIVEA Deodorant Dry Fresh Female
SHUMEI SKINCARE Age Defying - Swiss Apple Stem Cell Face Mask
VICHY Slow Âge Nattkrem og Maske

Pean ütlema, et selle kuu karbi sisuga olin üsna rahul. Kõige igavam toode oli Nivea rulldeodorant aga kuna neid ikka aegajalt läheb, siis kasutust saab see millalgi kindlasti.
Larizy kontuurimispulga proovisin kohe ära ja see on üsna heas toonis. Kasutust saab see tulevikus kindlasti veel.
Proovisin ära ka Vichy öökreemi ja see mulle väga meeldis. Tavaliselt ma suur Vichy toodete fänn ei ole aga see kreem oli küll väga mõnus. Võtsin selle reisile kaasa ja plaanisin seda kasutada pigem päevasel ajal. Vajadust selleks seal olles aga polnud, kuid teel olles sain seda kreemi kasutada küll. Mulle meeldis väga selle lõhn ja muidugi niisutas see väga hästi. Päevaseks kasutamiseks see loomulikult ei ole ja edaspidi kasutangi ikka õhtul enne magama minekut.
Bang Beauty kulmukreemi proovisin ka ja selle kohta ütlen niipalju, et minul vajab see natukene uuesti harjutamist. Olen viimased aastad kasutanud pliiatseid ja et uuesti kreemist toodet kasutama hakata, selleks vajan natuke harjutamist. Halb see toode ei ole.
Shumei maski proovin kindlasti ka, sest sellist tüüpi maskid mulle teadupärast väga meeldivad. Reisiltki tõin päris mitmeid kaasa.

Eelmisest ehk juuli karbist olen kasutanud vaid kahte toodet.
3ina kreemjat silmavärvi olen proovinud kaks korda. Kuna tegemist on üsna intensiivse sinise tooniga, siis seda kasutada saan väga harva. Taneli arvates mulle sinine silmavärv ei sobi.
Brilliant Smile hambapasta on küll väga hea. Selle võtsin mingi aeg kasutusse ja mulle see meeldib. Mulle meeldib, et see ei ole väga tugeva maistega ja loomulikult teeb see hambad ka ilusti puhtaks :)
Teised asjad ootavad aga oma aega. Kes teab millal see tuleb!

You Might Also Like

0 kommentaari