Bronzerid / Kontuurimistooted

Thursday, August 02, 2018

Täna jagan jälle ühte osakest oma kollektsioonist.
Seekord on bronzerite ehk päikesepuudrite kord. Sekka ka mõned sellised, mida saab pigem kontuurimisel kasutada. Palju ma seda ei harrasta aga vahel ikka juhtub et viitsin rohkem möllata. 
See on üks valdkond milles tahaks rohkem tooteid omada kuigi tean, et otsest vajadust mul selleks pole. Nagunii kasutan põhiliselt vaid ühte neist olemasolevatest.
Mis Te arvate millist?

Kicks Make Up Portfolio paletist on pärit kõik kolm ülemist bronzerit. Kaks esimest on depottimise käigus natukene viga saanud aga kasutamiseks sobivad ikkagi. Kolmas neist oli vist isegi põsepunade seas (sellest ka see teistsugune kuju) aga minu jaoks on see siiski bronzer. Midagi halba ma nende kohta ei ütle aga siiski on need üsna tahaplaanile jäänud.
Seda bronzerit ma kahjuks enam tuvastada ei suuda. Ilmselt olen selle mõnest Glossyboxist saanud ja suures tuhinas siis kohe ka oma pakendist eemaldanud. Mingi periood tahtsin kõik oma meigiasjad ühte paletti panna ja kiskusin kõik võimalikud tooted oma originaalpakenditest välja. Nüüd muidugi kahetsen seda otsust. Aga nagu näha, siis palju ma seda kasutanud ei ole, see on üsna tume. Kuigi nüüd kui nahk päikest saanud ja tumedam on, siis ehk nüüd saan seda rohkem kasutada.
Catrice Sun Glow Matt Bronzing Powder toonis Medium Brown. See on minu kollektsioonis olnud juba üsna mitu aega. Olen seda ka päris tihedalt kasutanud, nagu ilmselt ise aru saate. Praeguseks on see jälle rohkem tahaplaanile jäänud, sest olen uued lemmikud leidnud.
MUA Mozaic Bronzer on ka juba kaua kaua aega minu sahtlis olnud. Ka seda olen kunagi üsna hästi kasutanud (sellest see auk seal sees). Nüüd aga tundub see kuidagi liiga punaka alatooniga ja ilmselt sellepärast ma seda enam väga ei kasutagi.
Too Faced Pink Leopard Bronzer (French&Fabulous paletist). Oi see palett mulle väga meeldis. Mäletan kui selle ILU poest ostsin. Kõik mida see palett sisaldas oli nii ilus. Praegu mõtlen küll, et kuidas ma nii pisikest asja üldse kasutada sain aga tundub, et kasutasin piisavalt.
 Benefit Cheek Parade palett toonid Hoola ja Hoola Light. Talve poole kippusin pidevalt kasutama seda light versiooni, sest see sobis heledamale nahale paremini. Nüüd nagu võiks vabalt tavalist Hoola't kasutada aga millegipärast ei tee ma seda väga. Arvan, et asi on pigem selles, et need kõik on suuremates palettides ja lihtsam on seda üksikut võtta. Pean rohkem süvenema hakkama! 
Sest mõlemad Hoola bronzerid mulle väga meeldivad.
NYX Highlight & Contour Pro Palette. See palett on ka kuidagi tahaplaanile jäänud. Toonid on rohkem nagu kontuurimiseks sobivamad aga kuna ma viimasel ajal eriti ei kontuuri, siis sellepärast on see palett seisma jäänudki.
Wet n Wild Megaglo Contouring Palette toonis Dulce De Leche. Ütlen ausalt, et selle tellisin ma ainuüksi YouTube mõjutuste pärast. Seal kõik kiitsid seda aga mina pole seda siiani isegi mitte proovinud. Oman seda juba umbes aasta ja ikka veel ei ole ma seda kasutanud. Aga jälle, ma ei kontuuri enam oma nägu.
Chanel Soleil Tan De Chanel. Selle tellisin ka ainuüksi YT tõttu. Aga seda olen ma proovinud ja kasutan seda aegajalt ikka. Tõesti on see mõnus asi.
Physicians Formula Butter Bronzer on minu lemmik. Seda kasutan ma alati (no kui juhuslikult mõni teine toode kätte ei satu). Mulle meeldib selle lõhn ja toon ise ka sobib mulle imehästi (minuarust vähemalt). Püüan selle järgi teadlikult vähem haarata aga ikka leian ennast seda kasutamast. Kindlasti tahan proovida selle heledamat versiooni, sest talveks oleks see ilmselt ideaalne.
Nojah. Mõni nagu ikka on aga liiga palju nagu ka pole. Tahaks nagu veel erinevaid proovida. Ok... las olla.
Selline on siis olukord nendega praegu ja kui midagi muutubki, siis sellest saate nagunii Teie ka teada :)

You Might Also Like

0 kommentaari