Uus juunis!

Tuesday, July 31, 2018

Olen oma postitustega JÄLLE väga maha jäänud.
Aga mis ma ikka hakkan vabandusi leidma :)
Täna jagan hoopis oma uut kraami, mis ühel või teisel moel minuni juuni kuus jõudis.
Otsustasin, et hakkan taolisi postitusi ühena tegema, sest siis ei oleks neid paari uue asja kaupa postitusi. Pigem korjan kõik kuu jooksul tekkinud uued asjad kokku ja teen ühe ühise postituse.
Mis Teie arvate?
Ilmselt olete juba Glossybox'i postitusest näinud, mis asjad sealt karbist minu kollektsiooni tulid, kui te aga seda videot ei vaadanud, siis siin postituses on ka need välja toodud.
Seal olid Manna Kadar Hi-Definition puuder, Karl Lagerfeld+Modelco huulepliiats, Sanex higipulk, Vichy Mineral89 seerum ja Contour Cosmetics Liquid Lipstick.
Brukt Butikk (see meie kohalik "shoping center") üllatas mind väga odava graniidist karbiga. Olin selle üle nii õnnelik, et tegin selle kohta peaaegu et eraldi postituse (LOE SIIT).
EBay'st suutsin ka paar asja endale tellida. Need olid ühed super head patsikummid, mis ei näe sedamoodi üldse välja ja veel läbipaistvast plastikust meigi paleti. No sellise kuhu näiteks oma jumestuskreemi kogus peale panna ja sealt see siis näole kanda. Kaasas oli sellel ka segamiseks mõeldud metallist spaatel.
Tromsøs käies soetasin endale uue silmakreemi, mida siiani veel vaja pole läinud. Vaja ikka varuda omale kraami kokku :)
Ja lõpuks tellisin siinsest epoest mõned asjad. Avastasin tänu Glossybox'ile ühe ülimalt hea lõhna ja vajasin seda oma ellu :) Blivakker.no'st leidsin selle ülimalt hea hinnaga ja ega ma siis suuda ainult ühte asja tellida. Ikka on vaja muud ka. Sealt jõudis minuni veel NYX Pigment Primer, NYX silma- ja kulmupliiats, L.A. Girl Lip Paint ja uus BeautyBlender ka. Lõhna ise pidin tagasi saatma ja ümber vahetama, sest selle spray ei töödanud. Nüüdseks olen uue küll juba kätte saanud aga sellest juba järgmises uue kraami postituses.

Kui juhtubki kellelgi olema huvi mõne asja kohta rohkem, siis andke aga julgelt teada. Kui vähegi oskan, siis aitan alati.
Praeguseks aga kõik. Lähen istun nüüd keldris edasi (ainuke jahe koht praegu)  :)

You Might Also Like

0 kommentaari