Tühjad #14 ja Vanad

Sunday, July 08, 2018

Aeg on jälle tühjendada oma otsa saanud toodete kotti.
Seekord on kotis natukene väiksemat nodi, nii et ruumi iseenesest veel on aga mõni asi on seal juba väga kaua aega olnud nii et võib olla varsti ei mäletagi selle kohta midagi kirjutada.
Ja no eks mõni lihtsalt vanaks läinud asi ka.

JUUKSED:

Dove Oxygen Moisture sarjast shampoon, palsam ja vaht-mask. Nende kohta ma alles hiljuti kirjutasin ka natukene lähemalt (vist isegi alles eelmine postitus SIIN), kuid kokkuvõtlikult võin öelda, et mulle see sari meeldis. Kuigi jah, ega Dove toodetest on mul üldse raske leida midagi, mis ei meeldiks. 

KEHA:

Palmolive Sensations So Luminous dušigeeli kasutas ära hoopis Tanel ja talle see päris meeldis. Tal palju selle kohta öelda ei olnudki. Aga selle lõhn meeldis mulle ka (no see mida ma pärast tema pesu tundsin).

Palmolive Feel Glamorous with sparkling, fruity notes higipulk. Üks mu lemmikumaid sellesarnaseid üldse. Ülimalt hea lõhnaga, mis jäi ka terveks päevaks tunda. Väga meeldis mulle ka see, et rullik on alla poole, no et toode vajub ilusti selle peale. Ehk mõistate :) Kui vaja uut higipulka siis valin kindlasti selle, just selle lõhnaga.

Nivea Invisible anti-perspirant for black and white. Järjekordne higipulk aga see jättis mind täiesti ükskõikseks. Loomulikult kaitses aga lõhn ei olnud midagi erilist ja ka pudeli disain ei ole midagi erilist. Pärast Palmolive oma oli raske selles Nivea omas midagi head näha.

Zoella Moisturising Bath Fizzer vanni "vahvlid" olid küll väga väga mõnusad asjad. Tohutult hea lõhnaga ja tõesti niisutasid ka. Keha lõhnas pärast vanni, küll mitte väga kaua aga siiski. Pakk oli küll mõeldud kaheks kasutuskorraks aga ma ei raatsinud seda nii palju "raisata", nii et sain sellest ikka väga mitu korda.

LÕHN:

Mingi periood otsustasin ette võtta oma kogunenud lõhnatestrid ja neid otsast proovima hakata. Jõudsin mõned ka ära kasutada, kui tuli mingi blokk ette ja enam ei tahtnud. Aga need, mis ära kasutasin, need on siin:
L'occitane Terre De Lumiére testri kohta olen ka varem eraldi postituses natukene kirjutanud. SIIN. Tester ise mulle kohe üldse ei meeldinud aga lõhn oli päris hea. Küll väga magus aga siiski hea. Selle ostaks täissuuruses õhtuseks lõhnaks küll.

Escada Incredible Me- selle testri juures ei meeldinud mulle see, et see ei olnud spray kujul. Lõhnatestri juures on see minu jaoks väga suur miinus. Kaob igasugune tahtmine testrit proovida. Ok, saan aru et lõhna ennast see ju ei mõjuta aga tavaliselt ma sellist isegi ei nuusuta. Seekord ma sundisin ennast rohkem ja saingi kaks sellist ära proovitud. Lõhn ise oli üsna tugev aga mitte üldse vastumeelne. Täissuuruses pudelit siiski ei ostaks.

Teine Escada lõhnatester (Especially) on mul täitsa täissuuruses olemas. Ja juba teist korda. Lõhn ise mulle väga meeldib (miks muidu seda juba teine oleks) aga tester ise jälle ilma sprayta.

Teised kolm olid õnneks kõik sprayga.
Dsquared Potion on mul kunagi ka täissuuruses olnud. Praegu enam uuesti ei ostaks sest minu eelistused on lihtsalt nii palju muutunud. Vastumeelne see siiski ei ole aga nüüd eelistan natukene naiselikumat lõhna.

Marc Jacobs Daisy meeldis mulle ja selle ostaks täissuuruses ka. Küll aga ei olnud see minu kohene suur lemmik ja otsima ma seda kohe ei hakanud. Pigem kasutaksin seda sellise igapäevase lõhnana.

Chloé eau de parfum ei löönud ka kohe jalgu alt. Lõhn on ok aga minu arvates liiga tavaline ja paljudega väga sarnane.

NÄGU:

Simple Micellar Cleansing Water on mu suur lemmik ja olen sellest varem ka mitmel korral kirjutanud.

Pixi Glow Tonic. Kuulus toonik, mida otsustasin esialgu proovida vaid mini suuruses pudelis. Pean tunnistama, et minu jaoks see midagi erilist ei olnud. Sellest hoolimata oli sellega väga mõnus hommikuti nägu enne kreemitamist üle tõmmata. Toonik nagu toonik ikka ja kahten kas selle hind on seda väärt, et uus pudel osta. Saan sama tulemuse oma Simple veega.

Vestige Verdant Rare Oil Blend. Ka sellest olen varem kirjutanud, SIIN. Mulle see õli väga meeldis ja meeldis täitsa lõpuni välja. Kuigi pudeli peal on säilivusajaks märgitud 12 kuud, kasutasin mina seda ikkagi pea kolm aastat. Selle aja sisse jäi ka periood, kus ma ei kasutanud üldse midagi (haige oleku aeg). Õnneks ei reageerinud uuesti kasutama hakates mu nahal mitte kuidagi halvemini ja julgesin selle lõpuni ära kasutada. Eriti hea toode just talvisel ajal, kui nahk tahab rohkem niisutust. Lõpupoole olin kasutades eriti lahke ja määrisin seda näole üsna korralikes kogustes (tegelikult poleks üldse nii palju vaja läinud) aga olin sellest tüdinenud kuid ei raatsinud lihtsalt ära ka visata.

Guinot Red Logic oli kunagi mu hädavajalike toodete hulgas. Ootasin kaua, et selle omadused välja tuleks ja lootsin, et teeb mu punastele põskedele head. Olen seda ära kasutanud üsna mitu tuubi ja mingi hetk isegi arvasin, et see töötab. Nüüd aga sellest puudust ei tunne, sest mingit erilist vahet ma ei märka. Kreemi rohekas toon oli muidugi hea aga nahka ennast see ei parandanud.

Matis Réponse Yeux eye contour balm and shield against time. Selle testri kohta ei mäleta ma tõesti enam mitte midagi öelda. Midagi erilist ilmselt polnud, muidu mäletaks ehk ikka.

Glam Micellar Extra-Gentle Cleansig Wipes- minu jaoks täiesti mõtetud puhastusrätid. Mäletan, et isegi käe pealt swatche ei tahtnud maha võtta. Ei soovita mitte kellelegi.

Ja lõpuks veel kolm lehtmaski.
Tony Moly I'm Real Avocado Mask sellest maskist olen ka varem kirjutanud (SIIN), nii et ma ei hakka siin enam midagi juurde lisama.

Holika Holika Good Cera Super Cream Mask on jälle üks selline, mille kohta olen juba varem kirjutanud (SIIN) ja lisan vaid seda, et see tühi pakend lõhnab siiani väga väga hästi.

SeaNtree Collagen 100 Mask Sheet oli ka väga mõnus mask. Eraldi ma selle kohta midagi kirjutanud ei ole aga meeldis mulle sellegipoolest väga. Olen väga lehtmaskide pooldaja, just selliste, mida ei pea pärast kasutust tooniku või veega eemaldama. Selliseid võiks lausa iga päev teha.

VANAKS LÄINUD TOOTED


EOS Lip Balm need olid kaua aega mu suured lemmikud. Kahuks oli mul neid korraga liiga palju ja olen pidanud neist järjest loobuma. Seekord on oma aja ära elanud viimased neli ehk siis Lemon Drop, Passionfruit, Sweet Mint ja Vanilla Mint.

Dior Kiss Lip Gloss toonides 001, 361, 451 ja 771 on ka mu kollektsioonis olnud juba liiga kaua aega ja oleksin pidanud neist loobuma juba aastaid tagasi. Aga kohe kuidagi ei raatsinud, olgugi, et ma neid ei kasutanud. Nüüd võtsin ennast kokku ja viskan need lõpuks ära.

Oriflame huulepulk toonis Pink Passion'ist olen loobuda üritanud mitu korda aga seni on see ikka mu kollektsiooni tee tagasi leidnud. Kuna toon on selline, mida ma üldse ei kasuta, siis lõpuks tee prügisse see ka leiab.

Sama jutt kehtib ka nende kahe Manhattan hoolepulga kohta. X-Treme Last & Shine 54G ja Perfect Creamy & Care 57D.

Whitening Booster Pen on üks kasutumalt seisev asi mu sahtlites. Viimati kirjutasin sellest aastal 2015 jaanuaris ja pärast seda ei ole ma seda vist rohkem proovinud ka. Miskipärast ma seda siiani ära visanud ei olnud. Jube milline see juba välja näeb! Kel aga huvi, siis minu muljet sellest saab lugeda SIIT.

Etude House My Lash Serum oli vist üks üli odav seerum, mis lubas ripsmed kasvama panna. Oodatud tulemust ma aga ei näinud ja sellepärast see seisma jäi ka.

L'oréal Nude Magique BB Cream oli kunagi väga hea asi. Aga et aastatega on selle toon kas muutunud või lihtsalt ei sobi mulle enam, siis on aeg ka sellest loobuda. Kolmest Magique kreemist kirjutasin natukene SIIN.

Vot sellised asjad seekord siis minu sahtlitest lahkuvadki.
Pean selliseid postitusi vist tihedamini tegema, et oleks kogemused paremini meeles ja nendest ka lihtsam kirjutada oleks. Mõned neist on juba selles kotis nii kaua olnud, et ei mäletagi palju.

You Might Also Like

0 kommentaari