Makeup Segadus TAG (Makeup mess)

Tuesday, July 17, 2018

1. Kui tihti sa pesed oma pintsleid?
Püüan neid ikka aegajalt pesta. Kuna ma tihe meigi kandja ei ole, siis ei näe ka põhjust neid iga nädal või isegi iga paari nädala tagant pesta. Aga korra kuus teen seda kindlasti.
2. Kuidas sa organiseerid oma kollektsiooni?
Olen sellist tüüpi inimene kellele meeldivad organiseeritud asjad, sellepärast on mul ka kosmeetika väga organiseeritud. Iga asi on omal kohal. Jumestuskreemid on eraldi teistest (need on veel omakorda ära jaotatud heledamast tumedamani), primerid on eraldi jne. Iga uus asi läheb omasuguste juurde. Ainuke asi millega veel probleeme on, see on huuletooted. Olen neid mitmeid kordi ümber seadnud. Ma ei suuda otsustada kas jaotada neid tooni, firma või sordi järgi. Hetkel on vist sordi järgi (läiked, pulgad, liquid huulevärvid jne).
3. Kas sa paned oma kasutatud tooted kohe ära või jätad need järgmiseks päevaks?
Tegelikult panen ma need tavaliselt kohe oma kohale tagasi. Vahel harva juhtub, et on nii kiire et ei jõua aga pärast koju tulles panen ma need kindlasti kohe tagasi.
4. Loose (pulber) või pressed (pressitud) puuder?
Pigem siiski pressitud. Kuigi tunnistan, et olen enda jaoks alles avastanud loose puudri ja kui tahan kauemat püsivust meigile, siis kipun just seda kasutama.
5. Kas sa jääd magama ilma, et oled oma meigi maha võtnud?
Jah. See on minu üks suurimaid pahesid! Tean, et see on nahale väga halb aga ikka saab laiskus võitu. Kui aga tean, et pean järgmine päev uuesti meiki kandma, siis püüan öösel ikkagi nahal puhata lasta.
6. Milliseid meigireegleid sa rikud?
Oma arust vist ei rikugi ühtegi. Mitte et ma neid eriti nagunii teaks.
7. Kas sa kasutad meigitooteid ka siis, kui nad on mõranenud või katki?
Jah. Kui vähegi mulle toode meeldib, siis proovin ma selle enda jaoks siiski tööle panna. Õnneks mul selliseid tooteid eriti ei ole.
8. Kas sa kasutad oma lõppeva toote lõpuni, enne kui selle uuega asendad?
Kindlasti! Võin küll uue juba tagavaraks soetada aga minu "haigus" ei lase mul seda enne avada, kui lõppev toode täiesti otsas.
9. Mida sa arvad meigitoodete jagamisest?
Oleneb kellega ja mida! Näiteks oma lastega (nad on täiskasvanud) ja sõbrannadega võin ma julgelt tooteid jagada. Võõrastega aga mitte. Ka ei kipu ma juba kasutatud/proovitud toodet ostma. Korra olen seda teinud ja õnneks ma mingit silmapõletikku ei saanud (tegemist oli lauvärviga). Kuigi tean, et osasid tooteid saab steriliseerida, ikkagi ei kipu juba avatud/kasutatud asja enam ostma.
10. Mida sa arvad kasutatud meigitoodete ostmisest või vahetamisest?
Kindlasti mitte! Vt eelmist vastust.
11. Kui tihti sa declutter (ei oska leida sellele sõnale meiekeelset vastet) oma kollektsiooni?
Väga väga harva. Eestis elades võibolla isegi tihedamini, sest siis oli neid mittesobivaid tooteid lihtsam edasi loovutada.
12. Kas sa kasutad oma sõrmi meigi tegemisel?
Ei! Isegi kreemi nahale kandmise olen asendanud pintsliga.
13. Mis tooted kogunevad sinu käekotti, seljakotti või meigikotti?
Vanasti, kui kasutasin mitu päeva sama käekotti, siis kasutasin ka vähem meiki aga huuletooted olid vist ikka need, mida kotist leida võis. Siis mingi aeg hakkasin oma käekotti iga õhtu tühjendama (vahetama) ja nii said kõik kaasas olevad asjad kohe omale kohale tagasi. Nüüd ei kanna ma tavaliselt üldse mingit kotti.
14. Mis on sinu kõige vähem lemmikum samm sinu rutiinis?
Arvan, et meigi tegemisel mul sellist sammu ei olegi. Naudin kõike mida oma nahale kannan ja kui vahel olengi natuke laisem, siis jätan silmavärvi vahele. Kui siis võib olla kulmud on see koht, mis võiks koguaeg perfektsed olla.
15. Mis on sinu halvim meigiga seotud mälestus?
Sellist mälestust mul vist ei olegi.

You Might Also Like

0 kommentaari