Dove Oxygen Moisture sari juustele

Sunday, July 01, 2018

Peaaegu 3 aastat võttis aega, et lõpuks sellest Dove poolt saadetud sarjast juttu teha!
Nüüdseks kindlasti juba kõigil ära proovitud või vähemalt igal pool nähtud sari aga mina sain alles nüüd need asjad proovitud. Oma vabanduseks ütlen seda, et kohe kasutamiseks ei olnud võimalust (varasemad hooldustooted olid juba järjekorras), siis olin haige ja ei suutnud üldse blogi peale mõelda, siis oli aeg kus olin üldse ilma juusteta ja nüüd lõpuks siis oli kord Oxygen Moisture sarja käes.
Ütlen ka seda, et mina oma juuksekogusega kasutasin neid umbes 10 kuud. Ise ka imestan, et nii kaua sain!
Kuna ilmselt on juba kõigile tuntud/proovitud sari, siis ma pikka juttu ajama ei hakka.
Hind: Shampoonil/palsamil jääb hind vist kuskil 5 või 6 euro kanti. Souffle Treatment mask ehk umbes 7 euro ringi ja kuna Root Lift Spray hinda ma hetkel ei leia siis arvan, et ega seegi palju hinnapoolest erine.
Pakend/Välimus:  See mulle väga meeldis. Ilusa valge ja sinisega pakend jättis väga elegantse ja lihtsa mulje. Shampooni ja palsamit on eriti mugav kasutada just sellepärast, et toode vajub püsti seistes ilusti alla ja seda on lihtne tuubist välja pigistada. Maski puhul oleks mulle isiklikult ehk rohkem meeldinud sarnane tuub aga neil vist mitmed maskid just sellises keeratava kaanega tuubis. Spray välimus meedis mulle ka väga. Lihtne ja ilus ja lisaks näeb kui palju toodet järgi on.
Mida Lubab: Disainitud õhukesele juuksekarvale, mis lubab anda volüümi ilma juukseid raskeks tegemata.
Lõhn: Väga mõnusa kerge ja värske lõhnaga. See jäi ka pärast pesu juustele.
Tulemus: Kuna mul tõesti on väga peenike juuksekarv, siis oli see sari justkui mulle loodud. Volüümi ma küll õnneks rohkem ei täheldanud (õnneks sellepärast, et ma ei armasta kohevat soengut endal) aga niisutust said nad küll. Eriti mõnus oli see lõhn, mis pärast puhastel juustel küljes oli. Ja sprayd kasutan ma üldse hoopis teisel eesmärgil. Minu juustele on see pigem nagu laki eest, ilma selle krõmpsuva tundeta (no teate ju küll, kuidas paljud juukselakid jätavad juuksed natuke kõvaks). Eriti hea tunne on soojal suvepäeval seda sprayd juustesse lasta, jahutab ja niisutab peanahka. Seda ma küll väga tihti ei kasuta (sest alles oli talv ja külm niigi).
Üks miinus on sellel sprayl ka. See teeb mu juuksed väga kiirelt mustaks.
Hinnang: Mulle see sari meeldis. Kuigi midagi erilist see siiski polnud. Aga no ma pole seda midagi erilist veel leidnud ka. Juuksed said siiski ilusti puhtaks, olid korralikult niisutatud ja lõhnasid ka super hästi. Mida veel ühelt supermarketi brändilt tahta saaks!

Selline lihtne ja lühike arvustus siis seekord.
Üldiselt mulle Dove brändi tooted meeldivad, sest need ei kuivata ei mu nahka ega ka juukseid. Ja kui jälle midagi pesuvahenditest kiiresti vaja on, siis võin vabalt just Dove toodetest midagi head leida.

You Might Also Like

0 kommentaari