Proovisin esimest korda The Body Shop Drops Of Youth Bouncy Sleeping Mask'i

Saturday, June 16, 2018


Hind: Kui muidu jääb selle toote hind umbes 27 euro kanti, siis mina kasutasin ära oma sünnipäeva soodustust -30 %, nii et maksin selle eest 19.25. 
Pakend/Välimus: Üsna suur, kuid madal klaasist purk, mis sisaldab lausa 90 ml toodet. Kaasas on ka väike spaatel, millega hea toodet purgist kätte saada.
Mida toode lubab: Siluv ja nahka uuendav mask öiseks kasutamiseks, mis sisaldab eedelveissi tüvirakke ja hüaluroonhapet. Eedelveissi tüvirakud toetavad naharakkude uuenemise protsessi sinu öise une ajal, hüaluroonhape taastab maksimaalselt naha niiskuse taset. Maskil on unikaalselt pehme kuju taastav tekstuur. Toode on loodud kasutamiseks öise une ajal ilma maha pesemata, kerge mask, mis jääb nahale justkui topelt kiht nahka. 80% kasutajatest nõustus, et pärast ühte ööund, tundus nahk värskem ja taastunud.
Lõhn: Üllatavalt mõnus ja meeldiv lõhn. Mitte väga magus.
Konsistents: Nagu nimigi ütleb, Bouncy Sleeping Mask, siis toode on tõesti kergelt bouncy. Muidu aga geeljas ja kiirelt sulav.
Tulemus: Õhtul puhtale nahale kandes jääb nahk natukene kleepuv, kuid mitte väga häirivalt. Nahk jääb läikiv aga selle eest väga hästi lõhnav.
Tunde hiljem: Hommikul oli nahk nagu pingumal küll. Kahjuks aga kuivatas mõnda kohta rohkem, kui oleks tahtnud. Näiteks nina ümbrus ja natukene ka põskede pealt. Veidi oli nahk veel ka kleepuv, just otsaeest. Kindlasti vajab hommikul tooniku või mitsellaarveega üle puhastamist. 
Hinnang: Esimese kahe korra kasutuse järel ma võiksin seda toodet soovitada küll, kui hind oleks natukene soodsam. Ok, seda on suur purk ja jätkub pikaks ajaks, kuid mina isiklikult selle eest ligi 30 eurot välja käia ei raatsiks. Loomulikult ei saa pärast paari korda anda ka täielikku hinnangut, sest ilmselgelt vajab toode oma headuse näitamiseks rohkem aega. Kuid nagu postituse nimigi ütleb, siis see on ainult minu esimene mulje selle TBS Drops Of Youth Bouncy Sleeping Mask' i kohta.You Might Also Like

0 kommentaari