Kulmud

Friday, June 01, 2018

Seekord näitan Teile oma kulmutooteid.
Kõiki ma korraga lahti ei tee sest ma ei taha liiga palju lahtiseid/poolikuid tooteid. Proovin paar-kolm lõpuni kasutada ja siis alles uue juurde minna.
Hetkel ongi põhiliselt kasutuses vaid üks pliiats ja kulmugeel, kuigi lahtiseid on mõned veel.
Igaühest natukene lähemalt ka...
Model Launcher Brow'z Eyebrow Pencil toonis taupe on hetkel ainuke pliiats, mida kasutan. Palju seda enam järgi ei ole ja sellest on natukene isegi kahju. Olen seda väga kaua juba kasutanud ja alles nüüd hakkab see lõppemise märki näitama. Toon mulle väga meeldib ja kuju ka. Alguses oli natukene harjumatu sest sellel on veidi teine kuju, kui olin varem kulmupliiatsite juures näinud aga nüüd olen nii harjunud, et ei teagi, kuidas peenemat pliiatsit kasutada on :)
NYX Micro Brow Pencil toonis espresso seda peenikest pliiatsit olen vaid proovinud ja esimese hooga oli vist natukene liiga punaka tooniga. Kindlasti proovin aga veel, kas siis mõne teise tooniga kokku või eks paistab.
Studio 10 Brow Lift Perfecting Liner toonis 01 universal tundus alguses olevat minu jaoks liiga hele aga üllatavalt ei olegi. Kasutanud olen ainult ühte poolt ja arvan, et nii see jääb ka tulevikus. Teine pool on mõeldud pigem highlighteriks kulmu alla. Selle asemel võiks olla hoopis kulmuharjake, mis minu jaoks väga oluline on. 
Anastasia Beverly Hills Brow Wiz toonis taupe oli paar aastat tagasi minu kõige lemmikuim kulmupliiats ever. Just sellepärast ma selle uuesti endale soetasingi. Kohe uuesti aga kasutama hakata ei raatsinud, sest tahtsin poolikud enne ära proovida. Kuna pliiats ise on peenikese süsiga, siis ehk on esialgu jälle harjumatu kasutada. Aga kindlasti harjun jälle ära. Loodan, et meeldib sama palju kui varem.
Elizabeth Mott Queen Of The Fill tinted brow gel toonis light/medium on minu hetkel ainuke kasutuses olev kulmugeel. Eriti meeldib mulle selle pisike harjake. Arvan, et edaspidi saabki see väike harjake minu jaoks määravaks, kui uut geeli otsima hakkan. See konkreetne toode on päris hea, sest saan seda kergema meigi päevadel ka ilma pliiatsita kanda, kerge toon on sellel endal olemas. Samuti ei jäta see kulmukarvakesi liiga kõvaks (loodan, et mõistate, mida silmas pean). 
The BrowGal by Tonya Crooks Eyebrow Gel toonis clear (veekindel) on selline geel, mis ootab oma järge. Natuke hirmutab mind selle harjakese suurus aga mine tea, võib olla harjun ära :) 
Pixi by Petra Brow Tamer toonis translucent selle brändi esimene toode minu kollektsioonis, kuigi nüüdseks oman mõnda asja Pixilt veel. See konkreetne geel on veel avamata ja ootab oma järge.
Artdeco Eye Brow Powder toonis 2 minu suur suur kunagine lemmik. Hetkel vist natukene liiga tume aga kui väga tahta, siis saan selle enda jaoks siiski tööle panna. Pean lihtsalt väga kerge käega kulmudele kandma. Arvan, et see kulmupuuder on klassika, seda on proovinud vist kõik kes vähegi oma kulme meigib.
Oriflame Eyebrow Kit on minu kollektsioonis olnud juba liiga kaua aega. Samas ei taha nagu ära ka visata, sest toode ise ju veel kõlbab. Puudrid ei lähe minu jaoks nii ruttu halvaks, kui kreemjad tooted. Põhiliselt olen kasutanud just tumedamat värvi ja vahaga olen vist ainult eksperimenteerinud. See mulle eriti ei meeldinud. Hetkel on see mul lihtsalt tagavaraks, mine tea mis tuju järsku tuleb. 
Maybelline Tattoo Brow Long Lasting Tint toonis dark brown selline toode on minu kollektsioonis ainuke. Tahtsin väga proovida seda uut trendi, millega saab oma kulme natukene püsivamalt toonida. Ja pean ütlema, et ei ole paha toode. Minu kulmudele annab tooni umbes nädalaks (vb natukene vähemaks) aga pean siiski lisaks ka pliiatsit või puudrit kasutama.
Depend Styling Eyebrow Pencil. Ei mäetagi kuidas see toode minu kollektsiooni sattus, ilmselt nii kaua aega tagasi juba. Kasutanud või vähemalt proovinud olen ma seda ka, sest teritama olen seda pidanud. Hetkel aga sellele pliiatsile kasutust ei näe. 
Selline see minu kulmutoodete kollektsioon hetkel ongi. Tegelikult vajaksin ma vaid paari toodet. Ühte head pliiatsit, geeli ja olemas võiks olla ka üks kulmupuuder.
Kasutan olemasolevad asjad ära, st et juurde ei osta nii pea ja eks siis vaatan, millised tooted püsivaks jäävad.

You Might Also Like

0 kommentaari