Anello

Monday, May 21, 2018

Üle pika pika aja toon Teieni ühe oma viimase kuu lemmikuima uue asja.
Nägin kuskil reklaami mingist epoest, mis müüs Anello seljakotte ja otsustasin asja lähemalt uurida. Seal kodulehel olid hinnad all kuni 70 % ja ühe mulle väga meeldinud seljakoti hind oli u 50 eurot. Juba täitsa mõtlesin seda sealt osta, kuid õnneks uudistasin natukene enne eBay's. Tahtsin näha, mis hinnaga seal neid saadaval on. Ja nii ma oma suureks suureks rõõmuks nägingi hoopis paremaid hindu. Selle kotikese hind seal oli umbes 13 eurot. 
Tegemist on Jaapani brändiga  ja nende kodulehel anello.jp on väga suur valik erinevaid huvitavaid seljakotte, käekotte jne.
Mina otsustasin esialgu tellida väiksema variandi ehk et siis ka kulutus väiksem (juhuks, kui kvaliteet väga kehva jne). Aega paki kätte saamine muidugi võttis aga olen oma pisikese versiooniga nii rahul, et tellisin juba ka suurema variandi.
See pisike ehk siis pigem käekott on juba üsna mahukas, mis siis veel see suurem on :)
Kuna olen juba pikemat aega korraliku ja huvitava seljakoti otsingul (suuresti tänu pidevale lennukiga reisimisele) siis loodan väga, et suurem saabki see õige olema.
Tegelikult saab ka seda väiksemat versiooni seljakotina kanda aga et minu jaoks on see liiga väikese mahutavusega, siis kannan praegu seda siiski vaid käeotsas. Olen ka mitmeid komplimente juba saanud, ainuüksi siis külavahel sellega liikudes :)

PS! Ka värvivalik on neid päris hea!

You Might Also Like

0 kommentaari