Glossybox: Aprill 2018

Sunday, April 29, 2018

Sain mõned päevad tagasi kätte oma selle kuu (aprilli) Glossybox'i ja nagu mul kombeks on, siis avan selle koos Teiega.
Postituse lõpupoole kirjutan ma ka oma mõningaid muljeid eelmise kuu karbi sisust.
Selle kuu karbist ma väga hullult vaimustuses ei ole. Hakkan vist nendest asjadest ära tüdinema (oh õudust) ja tundub, et mind on raske üllatada.
Nagu videost näha võisite, siis sel korral olid karbis järgmised tooted:
LUXIE BEAUTY Fan Brush 560
BEAUTABIQ BEAUTY Blush Serum
KARL LAGERFELD &MODELCO Baked Blush
PALMOLIVE Handsoap + Lotion
OSCAR DE LA RENTA Bella Blanca
Seda Blush Serumit ma juba natukene proovisin. Selle kohta oli kirjas, et võib kasutada nii põskedel kui ka huultel ja just huultel ma seda proovisingi. See oli kohutav! Võib olla on põskedel parem aga kuna ma ei armasta eriti selliseid põsepunasid, siis kahtlen kas seda kunagi kasutama hakkan.
Lõhna nuusutasin ka ja see meeldis mulle kohe väga. Nii väga, et uurisin juba palju suurem pudel maksab ja kas seda siit Norrast ka saan. Tuleb välja, et saan küll.
Kätepesu seep on alati vajalik toode ja kindlasti proovime selle tulevikus ära. Lõhn on küll paljulubav.
Baked Blush'i ma veel proovinud ei ole aga toon on igaljuhul ilus. Hinnaks oli sellele väikesele Hiinas tehud asjale küll üüratu märgitud, kahtlen et see seda väärt on.
Pintsleid on ka alati tore saada, kuid Fan Brushide austaja pole ma juba ammu. Võib olla proovin seda highlightiga kasutada, kuid arvan et leian sellele mingi muu otstarve.

Nüüd aga eelmise ehk märtsi karbi juurde!
Medusas Makeup Metallic Lipgloss "Bad Medicine" Ausalt öeldes ei ole ma seda huuleläiget kordagi proovinud. Olen selle lihtsalt ära unustanud. Ja see tähendab vaid seda, et kuna eriline metallic huuletoodete fänn ma ei ole, siis võib see mul ka sel kuul meelest minna.
Inuwet Eyeshadow Brush Unicorn Seda pintslit olen ma mõned korrad kasutanud küll. Midagi erilist see küll ei ole aga asja ajab ära ja kindlasti kasutan edasi.
Escada Sorbetto Rosso EdT See tester läks kohe teiste samasuguste testrite juurde. Mulle kohe üldse ei meeldi ilma spreita lõhnatestrid ja sellepärast ma seda isegi ei nuusutanud.
Palmolive Aroma Sensations So Luminous dušigeeli kohta küsisin Tanelilt, mis ta sellest arvab, sest just tema sai selle endale kasutada. Vastuseks sain, et normaalne on! Uurisin natuke täpsemalt ja sain veel teada, et nahka ei kuivata ja lõhn jääb nahale mõneks ajaks üsna tugevalt püsima ka. Miinuseks tõi ta aga selle, et pudelil võiks natukene väiksem ava olla. Liiga palju tuleb korraga välja. Mina ütleks veel, et selle lõhn on väga väga hea.
Amika Perk Up Dry Shampoo on järjekordselt üks toode, mida ma veel proovinud ei ole. Aga kindlasti proovin. Ma ei ole eriti tihe kuiv shampoonide kasutaja ja kuna üks lahtine ehk poolik on mul hetkel kasutuses, siis ei tahaks ma mitut poolikut oma kollektsioonis omada. Pigem kasutan ühe ära ja siis võtan järgmise ette. Ja et olen selle kuiv shampooni kohta väga palju head kuulnud, siis võtan selle kindlasti järgmisena ette. Selleks võib aga kuid või isegi rohkem minna.

Okei, sellised mõned muljed siis märtsi toodetest. Loodan, et järgmine kord oskan praeguse karbi kohta rohkem muljeid jagada, kuigi ega seal seekord midagi erilist ei olnud ka.

You Might Also Like

0 kommentaari