Glossybox: Veebruar 2018

Friday, March 02, 2018

Jälle on aeg avada järjekordne Glossybox.
Sel korral avan veebruari karpi ja jälle video kujul.
Nagu juba videost nägite, siis sel korral karbis oli enamus meigiga seotud tooted ja mulle see väga meeldib.
Humble Brush hambaharja ma küll ilmselt ei kasuta, olen oma Philips Sonicare hambaharjaga väga rahul ja lähiajal seda veel välja vahetada ei plaani. Nii et see hambahari jääb ilmselt külalistele.
Sleek Makeup lauvärve olen varem proovinud ja need on mulle väga meeldinud. Kuigi peab mainima, et kevade tulekul oleks võinud ka karbis vähe kevadisemaid toone pakkuda.
Ripsmetuši (Clarins Be Long mascara) üle on alati hea meel. Neid meeldib mulle katsetada erinevaid ja eriti tore on, et ka seekord on tegemist väiksema tuubiga ehk siis proovi suurusega.
Steve Laurant Lip Tint on väga ilusat tooni ja tahan proovida kui tugev pigment sellel on. Nimi ütleb Nude Pop ja potsikus tundub väga ilus aga kas see huultele mingit tooni ka annab... Eks näis!
Kõige rohkem huvitab mind aga hoopis Apicia Cream Blush. Ma ei ole kreemjaste põsepunadega varem kokku puutunud, see saab esimene kord olema ja ehk sellepärast on mul ka huvi suurem. Nii et eks näis ka selle toote omadusi.

Selline karp siis seekord ja olen sel kuul palju rohkem rahul, kui mõned möödunud korrad. Mulle meeldib saada karbist kosmeetikat, eriti huvitav on proovida mõnda brändi millest kuulnudki pole.

You Might Also Like

0 kommentaari