Concealers ehk peitepulgad

Saturday, March 31, 2018

Aeg on jälle minu kollektsiooni tutvustamise käes ja täna jagan Teiega oma concealereid.
Neid mul õnneks väga palju ei ole aga siiski piisavalt. Eriti kui arvestada, et ma tegelikult ju ei vaja neid. Vahel ikka tuleb isu proovida ja sellepärast mul neid nii mõnedki kogunenud on.
NYX HD Concealer / Corrector toonis Light. Minu jaoks natukene liiga roosaka alatooniga ja ka natuke liiga tume. Silma alla tahaks natukene kergema koostisega toodet. Samas kes vajab just natukene tugevamat katvust, sellele ehk ideaalne.
Maybelline FIT me! concealer / corrector toonis 15 fair. Selle toon on natuke parem ja ka ei ole see nii paksu koostisega, kui eelmine. Hetkel ma seda väga tihti siiski ei kasuta, sest tahan vanemad tooted enne otsa saada. Vahel aga ikkagi haaran ka selle järgi.
YvesSaintLaurent Touche Éclat radiant touch toonis 2. See kerget sädelevat kuma andev pliiats on minu jaoks ideaalses toonis. Kuna mul silmaall väga midagi peita vaja ei ole, siis sobib see toode minule ideaalselt. Sellegi poolest ma selle järele enam väga tihti ei haara ja arvan, et mu liigse kuiva naha tõttu. Millegi pärast seda kasutades jäävad mu silmaalused kortsukesed rohkem näha kui varem.
Physician Formula Nude Wear Touch of Glow ongi vist saadaval ainult ühes toonis (vähemalt ma ei leia kuskilt erinevaid toone). Minule see pliiatsi kujul concealer meeldib, sest tegemist üsna hea tooniga ja ka ei ole see liiga paksu koostisega. Lisaks on sellel ka väga ilusa välimusega pakend :)
Maybelline Instant Anti-Age The Eraser Eye toonis Light. Ka see toode võiks mulle paremini sobida heledamas toonis aga sel hetkel nad polnud heledamate toonidega välja tulnud ja nii tellisingi heledaima, mida pakuti. Kätte saades sain aru, et tahaksin aga veel heledamat. Kuigi koostis mulle meeldib. Nii kasutangi seda pigem õhtuti või tumedamat jumestuskreemi kasutades (nii tundub concealer vähe heledam). Tulevikus tahan kindlasti proovida nende Fair tooni. Praegust saan ehk suve poole rohkem kasutada.
Max Factor Master Touch Under-eye Concealer toonis Beige 309 on minu jaoks ikka väga väga tume. Sellepärast kasutangi seda ainult põskedel punase peitmiseks. Õnneks on see kohe kohe ka otsa saamas. Muidu üsna hea toode.
Pfysician Formula Concealer Twins. Selle tellisin pigem just selle rohelise poole pärast ja siiani pole kahetsenud. Roheline peidab hästi põskede punast nahka ja ka teine pool on üsna hea vedel. Silma all kasutan seda väikses koguses, sest natukene on see ikkagi liiga tume. Aga roheline pool on väga hea.
Emite Make Up Active Millesis Eye Light corrector. Seda pole ma veel kordagi proovinud, sest ei taha liiga palju lahtiseid tooteid. Hetkel ei oska selle kohta veel midagi öelda.
Make Up Store Reflex Cover toonis Medium. Minu üks vanemaid sarnaseid tooteid. Hetkel keskendungi selle lõpuni kasutamisele ja lõpp on kohe kohe ka käes. Üsna hea katvusega, kuigi mul seda väga vaja ei ole. Siiski hea toode ja tulevikus kasutaksin kindlasti uuesti (võib olla prooviks siis natukene heledamat tooni).
Catrice Camouflage cream toonis 010 Ivory. Mu ainuke topsis concealer. See seisis mul kaua aega lihtsalt sahtlis, sest silma all kasutamiseks oli see liiga paks ja kuivatav. Nüüd aga olen selle enda jaoks uuesti avastanud ja kasutan seda pigem põskedel, toon on selleks ideaalne.

You Might Also Like

0 kommentaari