Uus postituste sari: Minu "Kollektsioon" vol1 ehk jumestuskreemid ja sarnased tooted

Thursday, February 22, 2018

Täna alustan uue seeriaga kus tutvustan kõike mis minu kosmeetika kollektsioonis on.

Aeg ajalt püüan kokku koguda ja üles pildistada kõik tooted mida kindlast tootegrupist oman ja mõne sõna nende kohta öelda ka. Kuna kokku on mul üsna palju kosmeetikat, siis see tähendab, et ka pilte saab nendes postitustes palju olema.

Alustan selle grupiga, kus kõige rohkem erinevaid asju ehk jumestustooted.
Kõiki neid ma siiski ei kasuta. Mõned on liiga heledad/tumedad (vähemalt praegu) aga neid saab hästi kasutada teise toote ja tooniga kokku segades. Olen seda viimasel ajal päris palju tegema hakanud ja kokku tuleb tavaliselt päris ilus tulemus.
Mõned neist on väga kuivatavad minu nahale aga ka neid olen mõne teise tootega kokku seganud ja siis toimib asi üsna hästi.
Mitmeid väga häid tooteid olen igaks juhuks ka tagavaraks ostnud, no näiteks kui esimene otsa saab ja kohe uut käepärast võtta pole. Et siis oleks :) Sest eks tellimine võtab ju päris kaua aega.
Alustan siis selle pildiga, kus kogu "kollektsioon" ilusti peal.
LA Girl Pro coverage toonis porcelan on minu jaoks natukene liiga kuiv (vähemalt talvisel ajal). Proovin selle ära kasutada mõne teise tootega kokku segades ja ilmselt uuesti enam ei osta.
ELF Moistrizing Foundation Stick toonis honey on ka minu jaoks natukene liiga kuiv, ehkki mulle väga meeldib selle kuju. No see, et seda on väga mugav nahale kanda. Seda kahjuks teistega väga kokku segada ei anna (vähemalt pole proovinud) nii et loodan, et saan seda suve poole rohkem kasutada. Uuesti aga ei osta.
ELF Foundation Serum with Goji berry toonis light/medium on jälle minu nahale natukene liiga kuiv. Jah, mul on hetkel väga kapriisne nahk ja paljud jumestuskreemid on minu jaoks liiga kuivad. Kuigi selle toon ja katvus on üsna head, pean seda hetkel jälle mõne niisutavama tootega kokku segama.
ELF Flawless Foundation toonis Buff on minu üks hetke suurimaid lemmikuid. Kuigi toon on natukene liiga tume ja plaanin selle tulevikus heledama osta. Praegu saan seda reguleerida kokku segades heledama tootega ja selle omadused õnneks ei muutu. Kindlasti plaanin seda veel osta.
NYX Total Control toonis light ivory, vanilla ja true beige on jälle midagi sellist mis minu nahale ei sobi.  Siiski sobivad need väga hästi teiste jumestuskreemidega kokku segades. Eriti mugav on neid just segamiseks kasutada, sest neil on see dropperiga pudel.
Max FacorX Miracle Touch toonis 045 ja 070. Viimane neist on kindlasti liiga tume minu jaoks kuid saan seda vahel siiski kontuurimisel kasutada. 045 aga kasutan tihti just põskedel, kus vajan rohkemat katvust kui mõni teine jumestuskreem anda suudab. Just see toon on mul ka tagavaraks olemas, sest oli aeg kus kasutasin seda üle terve näo. Nüüd aga tahan natukene kergemat katvust aga põskedel vajan seda siiski.
Aden Make-Up Cream Foundation toonis 02 on üks neist jumestuskreemidest, mida ma kordagi isegi avanud ei ole. Kuna hetkel on kollektsioonis liiga palju avatud pudeleid, siis tahan oodata aega, kus seda avades neid natukene vähem on. Millegipärast ei ole ma seda siiani avama kippunud kuigi see on mu sahtlis juba vähemalt 3-4 aastat.
Farmasi High Performance Anti-aging & Skin Perfecting Foundation toonis natural beige on samuti minu sahtlis juba kaua aega olnud. Sellest hoolimata ei ole ma seda tahtnud ära visata, kuna toode ise on väga hea. Hetkel aga liiga suure katvusega.  
The Balm Balm Shelter Tinted Moisturizer toonis light oli kunagi mu suur lemmik just suve ajal. Siis tellisin omale ka varu tuubi ja kuna suvi sai otsa, siis avanud ma seda siiani veel ei ole. Paar suve ma nagunii kosmeetikat ei kasutanud ja nii see oma aega ilusti oodanud ongi. Sel suvel aga tahan seda uuesti proovida.
Wet n Wild PhotoFocus Foundation toonis soft beige on ka minu jaoks üks väga sobiv jumestuskreem. Ka tooniga olen oma arvates üsna hästi pihta pannud. Olen seda päris palju kasutanud ja kui kuskile pikemaks minna vaja siis võtan alati just selle kaasa. Tean, et see on hea ja et see töötab. Ainuke miinus on see, et sel ei ole pumpa vaid hoopis mingi imelik spaatli taoline asi, millega toodet pudelist kätte saab. Kindlasti ostan seda tulevikus veel, sest sel on ka väga hea hind.
Lumene Nordic Nude Natural Glow Foundation toonis 2 ivory on üks ilusama välimusega pudel, mis minu kollektsioonis leidub. Toode ise on üsna kerge katvusega aga selle eest väga ilusa lõpptulemusega. Kellele selline kerge glow muidugi meeldib. Minule meeldib ja kui katan oma põsed mõne teise paksema tootega, siis jääb nahk väga ilusalt kumav. Eriti ilus on see kindlasti suvisemal ajal.
Maybelline Dream Cushion toonis ivory on minu üks igapäevasemalt kasutatavaid tooteid. Toon on ideaalne, nahale jääb ilus (eriti kui katan põsed mõne paksema jumestuskreemiga), väga mugav kasutada. Eriti hea tulemuse saab just beautyblenderiga. Olen uue juba ka varuks ostnud.
L'oréal Nude Magique Cushion toonis 01 on samuti väga hea toode. Ühe sellise olen juba ära kasutanud ja kune see väga meeldis, siis tellisingi uue. Hetkel on see küll avamata, sest kasutan igapäevaselt seda Maybelline oma (nad on väga sarnased).
Max FactorX Skin Luminizer Foundation toonis 75 golden olen ka juba varem proovinud ja et see siis mulle väga meeldis, ostsin kohe ka uue. Avamiseni aga ei jõudnudki, kuna palju muud on proovimisel.
L'oréal Glam Beige toonis light on ka üsna hea toode. Väga tugeva katvusega just ei ole aga selle eest ka kerge nahal kanda. Minul vajavad põsed lisa katvust aga muidu väga meeldib. Ilmselt ostan kunagi uue ka.
L'oréal Nude Magique BB Cream toonis light oli kunagi mu suur lemmik. Nüüd aga millegipärast enam nii väga ei meeldi. Praegu jätab mu naha kuidagi hallikaks. Võibolla on lihtsalt liiga vana ja oma tõelise tooni kaotanud. Muidu oli kerge katvusega ja sellepärast ka suurepärane igapäevaseks kasutamiseks. Hetkel uue järgi vajadust ei näe. 
Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer toonis 01 cramy vanilla on minu jaoks natuke liiga paks. Olen selle kohta küll väga palju head kuulnud, kuid minu lemmikuks ei saanud. Vahel harva kasutan seda teistega kokku segamiseks.
Make Up Store Matt Foundation toonis vanilla on minu kollektsioonis juba aasta 2013 lõpust. Nüüd kindlasti mõtlete endamisi, et "iuu, see on nii vana juba ju". Olen arvamusel, et seni kuni toote konsistents, lõhn ja toon ei muutu ja kui see ka nahal kuidagi teisiti ei reageeri, siis kõlbab asi veel kasutamist. Võibolla mõnele tundub see mõtlemine vale aga minul asi toimib. Jumestuskreemist endast aga nii palju, et alguses see mulle väga meeldis. Siis tuli aga palju uusi peale ja see jäi kuidagi tahaplaanile. Kuigi see toon valiti mulle välja profi poolt, siis kipun ise natukene tumedamat armastama. Kuid vahel tõuseb käsi ikka veel ka selle jumestuskreemi järgi.
Maybelline Fit Me toonis 110 on minu jaoks kindlasti liiga hele. Kasutan seda pigem teiste jumestuskreemidega kokku segamiseks. Uuesti ostma ei kipu, isegi natukene tumedamas toonis.
Boots No 7 Stay Perfect Foundation toonis calico on jälle üks kergemat sorti jumestuskreem, mis sobiks hästi igapäevaseks kasutamiseks. Nagu sellistega ikka, vajavad minu põsed natukene tugevamat katvust lisaks. Toon määrati mulle teenindaja poolt ja seekord isegi päris hästi. Tahaksin selle firma tooteid natuke rohkem proovida, kuna see jumestuskreem on päris hea.
Max FactorX Second Skin Foundation toonis 070 on minu jaoks jälle natukene liiga tume. Neid jumestuskreeme on mul lausa kaks ühesugust, pärinevad need minu tütarde meigikotist. Väga paksu koostisega tooted, mis minul on kasutuses vaid segamiseks.
The Ordinay Serum Foundation toonides 1,2N, 2,0YG ja 2,0N ei ole ka minu lemmikute killast. Tellisin kolm erinevat, kuna lootsin nii leida endale sobivat tooni. Võibolla selle ka leidsin aga kuna jumestuskreem ise on natuke liiga kuivatav minu nahale, siis üksi ma seda oma nahal ei kasuta. Pigem segan mõne teisega kokku.
The Ordinary Coverage Foundation toonides 1,2YG, 1,2N ja 2,0N . Nendega on täpselt sama lugu. Tellisin kolm erinevat kokku, et leida endale sobivam. Samuti liiga kuivatavad ja kasutan neid pigem teistega kokku segades.

Sahtlisse vaadates tundub, et jumestuskreeme on mul tõesti palju aga see ei tähenda, et ma mõnda uut ei tahaks proovida. Mõned kuud olen nüüd küll suutnud oma soovidele vastu panna ja loodan, et pean mõned veel. Mõned peaksin ka tegelikult lihtsalt ära likvideerima aga seni pole ma veel suutnud oma südant nii tugevaks teha.

You Might Also Like

0 kommentaari