Minu õhtune ilurituaal / My evening beauty ritual

Monday, October 30, 2017

Täna teen juttu nendest toodetest, mida õhtuti kasutama kipun ehk siis oma õhtusest ilurituaalist.

Tunnistan kohe ausalt üles, et vahel ikka kipuvad need laisad õhtud sisse tulema, kus ma tõesti lähen puhastamata näoga magama. Tean, et see on väga väga halb mu nahale aga no tõesti ei viitsi. Siiski püüan neid õhtuid vältida aga vahel ikka juhtub. Õnneks on neid õhtuid ikkagi rohkem, kui korralik olen.
Siis teen läbi ka korraliku rituaali ja tooted, mida siis kasutan, on hetkel just need siin.

Today I talk about these products I use in my evening beauty rituals.

I must admit that sometimes there is some nights I am too lazy to take my make up off. I know that it is really really bad for the skin, but still, I am too tired. I try to avoid these kind of evenings, but sometimes it happens. Luckily there is lot more these nights when I am decent.
And when I am, I do it like that....
Pärast seda kui sain omale selle Clinique Take The Day Off Cleansing Balm'i olen hakanud oma nägu veega pesema. Enne seda ei lasknud ma vett oma näo ligi mitte kunagi. Nüüd alustan just selle tootega oma rituaali ja paremat ei oska soovidagi. Muidugi kasutan ma seda ainult meigi eemaldamiseks ja praegu ma seda iga päev ei vaja.

After I got this Clinique Take The Day Off Balm I have started to wash my face. Before that I hated water against my face. Now I start my evening cleaning just with that and I could not wish for a better product for that. I just use it when I have some make up on and I don't have to use it every day.

Selle Clinique toote puhastan ma nahalt sooja vee ja oma üsna uue Konjac Sponge'iga. See aitab kreemja toote ilusti maha pesta ja samal ajal ka nagu kergelt kooriks mu nahka. Kuigi kare ei ole see kohe üldse mitte, pigem tundub liiga pehme. Aga nahk on pärast lihtsalt imepehme. Ma ei ole kunagi sellesse svammi väga uskunud (ka mitte uurinud selle toimet ja mõju) aga soovitan seda kindlasti rohkem uurida ja ka proovida. Parim asi minu näonaha jaoks!

Next I take the balm off with warm water and my quite new Konjac Sponge. This helps to take off the creamy balm and it somehow also peels my skin a little. I don't know how because it's so soft. But my skin is so nice and soft every time I use it. I have never believed in that sponge, but it's the best and I also recommend it.

Pärast näo kuivatamist jätkan oma rituaali Simple Micellar veega. Sellega eemaldan oma silmameigi ja nahale jäänud Clinique balm'i. Paljud ütlevad, et nad ei saa selle veega meiki eemaldada (kuna see lihtsalt ei eemalda seda) aga minul mõjub isegi silmameigi puhul. Kahju ainult, et pean seda alati kuskilt tellima (ette mõtlema, kui hakkab otsa saama).

After I dry my face, I continue with a Simple Micellar water. With this I take off my eye make up and the rest of the balm what is left on my face. Some people say that it will not take off make up, but it works for me. Sad that every time I need it I have to order it, they don't sell it in the store. So I have to get it more before I run out.

Edasi lähen juba kreemide juurde. Esialgu silmakreem, milleks hetkel on Declare Nutrilipid silmakreem. Ka seda olen kasutanud umbes kuu. Kahjuks silmakreemi puhul on seda aega liiga vähe, et oma arvamust toote kohta avaldada aga hetkel see meeldib mulle. Niisutab hästi, silmaalused on ka hommikul veel piisavalt niisutatud. Veel meeldib mulle see, et kuigi toodet on topsis 20 ml, tundub seda seal väga palju. Olen kasutanud umbes kuu aga siiani paistab tops nagu poleks puutunudki.

Now I use my creams. First the eye cream. At the moment I use Declare Nutrilipid. Also have tried it almost a month, but with eye cream, the results you have to wait longer. It is a good moisturizer, even in the morning I feel that my under eyes are moist. And I like that I have used it almost a month but it still looks full, like I have not used it at all. It has 20 ml of product.

Edasi katsetan nahal ühte Glossyboxist saadud seerumit, Vichy Mineral 89. Olgugi, et tegemist on testri suuruse tootega (5 ml), on seda siiski piisavalt, et olen saanud seda kasutada juba umbes kuu. Kasutan siiski ainult õhtuti ja väga väikeses koguses, rohkem pole lihtsalt vaja. Hetkel ma mingit erilisust märganud ei ole aga eks kasutan lõpuni ja siis vaatan uuesti.

Next I try a serum what I got from august Glossybox, Vichy Mineral 89. Altho it is only a tester (5 ml), it has plenty of product inside. I only use it in the evenings and a very small amount, you just don't need more. For now I have not seen anything special, but I will use it to the end and will see then.

Pärast seerumi kuivamist kannan nahale viimase kreemi ja selleks on The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA. See niisutab mu nahka eriliselt hästi ja kuigi esimene tuub on kohe kohe lõppemas, on uus juba ootamas. Selle brändi tooted minu nahale sobivad (õnneks, sest need on ka väga hea hinnaga) ja tänu sellele olen erinevaid tooteid neilt ka kokku tellinud. Just praegu ootangi pakki oma viimase tellimusega.

For my last cream I use The Ordinary Natural Moisturizing Factos + HA. It is really good for my skin and I have almost finished the first tube. The second tube is already waiting. All of this brands products are really good for my skin (luckily, because they are with a really good price too) and I have ordered quite some of their products. Even now I am waiting one order to come.

Viimase asjana kannan silmadele veel Boots No7 Eyelash Serumit. See peaks ripsmed tumedamaks ja tihedamaks muutma ning kiiremini kasvama panema. Seni pole veel midagi märganud aga eks kasutan ikka lõpuni, eks siis vaatan, kas töötab.

For the last thing I use Boots No 7 Eyelash Serum on my eyes. It should make my lashes darker and thicker and make them grow faster. For now I have not seen any change but we will see.

Selline ongi minu õhtune rituaal. Üsna pikk ja tüütu, kuid ehk on kõike seda ka väärt :)
So this is my evening ritual. Pretty long and annoying, but I hope it's worth it :)

You Might Also Like

0 kommentaari