Glossybox: August 2017 / August box

Sunday, September 17, 2017

Enne kui uus karp kohale jõuab avan koos Teiega oma eelmist ehk siis augusti Glossybox'i.
Kuna olime vahepeal kodust ära, siis sain paki alles sel nädalal kätte. Nüüd püüangi kohe selle ka Teieni tuua. Vabandan väga kollakate piltide pärast, sest paremaid ma kahjuks õhtusel ajal teha ei suutnud. Samuti ei suutnud ma järgmise päevani oodata, et selle sisu näha. Loodan, et mõistate :)

Before I get my next box, I will open my last Glossybox with You. This was the august box.
Since we were not home when the box arrived, I got my hands on it this week and now I will open it quickly. I apologise for the yellow pictures, it was the best I could do in a dark evening. And I could not wait for the next day to get it open, I wanted too see the inside so bad. Hope You understand :)
Karbis seekord:
In the box this time:
Ciaté London Fierce Flicks Precision Tip Liquid Liner 1,7 ml (full size)
The Beauty Crop GRLPWR Liquid Lipstick "Peach Please" 2 ml
Vichy Minéral 89 Booster 5ml
Manna Kadar CLO Illuminator 20 ml (full size)
Schwarzkoph Got2b Fresh It Up Dry Shampoo Texture 200 ml (full size)

Sisul pole ka seekord väga viga. Piisab kui üks hea huuletoode on karbis ja ma olen rahul. Seekord meeldib mulle veel ka liner ja eriti hea lõhnaga kuiv shampoon. Teisi asju pole veel proovinud, nii et eks näis mis ma neist arvan.

The inside is not bad again. It's enough if there is on good lip product in and I am happy. And I liked the liner and the dry shampoo too. Others I have not tried yet, so will see about them.

You Might Also Like

0 kommentaari