Uut Koreast / New from Korea

Monday, July 31, 2017

Jagan Teiega ühte oma tellimust.
Seekord on pärit jälle Koreast tehtud tellimusega, kuid hoopis yesstyle.com lehe kaudu. Proovisin sealt tellida esimest korda ja ei saa midagi halba öelda. Vähemalt kosmeetika ja muu sellise kohta. Riideid ei ole ma julgenud sealt veel tellida. Riiete ostmisega olen praegu nagunii hädas. Sellest aga mõni teine kord.
Kosmeetika on aga selline asi, mis sobib igale suurusele ja see on mind nagunii kaua aega huvitanud ka. Et aga toodete ära kasutamisega on probleeme, siis tellin vahel ka muud kasulikku. Nagu seekord. Sellest tellimusest on paar asja ka spetsiaalselt Tanelile kasutamiseks mõeldud. Tulevikus kirjutan kindlasti mõne asja proovimisest lähemalt ka.

Today I share something I ordered again.
This order is from Korea, but this time it's from yesstyle.com. It is the first time I made an order from that page, and I have nothing bad to say. At least the cosmetic side was ok. I don't know about the clothes and other stuff, I have not ordered these from there. Buying clothes is hard for me at the moment, but more about that some other time.
Beauty stuff is something that fits every size and I have been liking this anyway (as you may have noticed). Using it all up is little bit hard and thats why I ordered some other stuff too. Like this time, some of the order is specially meant for Tanel. In the near future I will write something about trying the stuff also.
Toodetega olen rahul ja samuti lehe endaga. Kaup tuli küll mitu nädalat aga see on minu arvates ka arusaadav, Korea on ikkagi üsna kaugel meist :)

I am happy with the products and the page too. The order came for several weeks, but it's understandable. Korea is far, at least from us :)


You Might Also Like

0 kommentaari