The Ordinary / Ebay

Tuesday, July 04, 2017

Vahepeal on meil siin üsna palju toimunud. Kolisime ja varsti tuleb jälle uus kolimine ette võtta, seekord õnneks pikemaks ajaks, kui praegu. Ja et pakkimine ja kolimine ise võttis päris palju aega ja jaksu, siis on blogis üsna vaikne olnud. See aga ei tähenda, et mul midagi uut näidata ei oleks.
Umbes kuu tagasi tegin päris mitu tellimust ja nüüd hakkangi neid tasapisi Teiega jagama.
Alustan täna postitusega, milles on kolm eraldi saabunud pakikest.
The Ordinary toodetega olen varem kokku puutunud ja olen nende suur fänn. Sellepärast tellisingi paar uut toodet, seekord juba otse nende kodulehelt.
Teised kaks on eBay tellimused.
Vajasin hädasti väikeste mõõtudega märkmikku ning leidsin nii mõnegi just eBayst. Tegelikult tellisin kaks erinevat aga pildi tegemise ajaks oli kohal vaid üks. Just sellega olen ma rohkem rahul ka.
Teine eBay tellimus on minu suurim õnnestumine ever :)
Seda Benefit'i Cheek Parade paletti olen soovinud juba mitu mitu kuud ja kui lõpuks otsustasin selle tellida, siis soodsaima variandi leidsin eBayst. Olin alguses natukene kahevahel, kuna kosmeetikat tavaliselt sealt just eriti kvaliteetset ei saa. Seekord aga sain korraliku toote ja tundub, et originaali ka. Ja soodsamalt veel kui Benefit'i kodulehel. See tegi mind eriti rõõmsaks :)
There has been lot of going on in our life right now, thats why it has been so quiet in the blog. We have moved and soon there will be another moving coming. The next one is for a longer period than this one, thank god :) Since all the packing and moving has been tiring for me, I didnt have time or strenght for blog. But it does not mean that I have nothing new to share.
I made some orders over a month ago and now all of them are here. I just have to start writing about them. Today I start with the first three that came to me.
The Ordinary I have tried before and I like there products a lot. Thats why I ordered some new stuff from them and this time straight from there website.
Other two packages are from eBay.
I needed a little notebook and the best choise is in eBay. I found two that I ordered but only one was here when I made the picture. But I like this one better anyway.
The other order I made is the best thing I have scored from eBay ever :)
I wanted this Benefit Cheek Parade palette for months and when I finally decided to order it, I found the best price on eBay. At first I was a little hesitant, because sometimes the cosmetics from there has not the best quality. But this time I got a really good product and it seems like it is an original too. And on eBay it was even cheeper than on Benefit's webpage. I am happy :)

You Might Also Like

0 kommentaari