Lyko.no Elf/Milani/Wet n wild/Loreal

Monday, July 10, 2017

Siin on jälle üks pakike, mis jõudis minuni juba mõnda aega tagasi.
Vaatan siin tasapisi Norra veebipoode üle ja ühe enda jaoks uue leidsingi. www.lyko.no müüb selliseid kaubamärke, mida teised kohalikud poed väga vist ei paku, vähemalt ma ei ole märganud. Just sellepärast ma sealt tellimuse tegin.
Here is another little package that has arrived to me little while ago.
I try to look into these Norwegian web shops and I found a new shop for me. lyko.no is a shop that sells little more different brands that others, at least I have not noticed that they do. Thats why I made an order from them.
ELF on üks neist, mida ma mõnes teises e-poes siin näinud ei ole ja otse tellimiseks soovisin ma liiga vähe asju. Aga tahtsin proovida nende pintsleid ja otsustasin, et proovin ka ühte nende põsepuna. Ka ühe huulevärvi leidsin, mis eriti silma hakkas.
ELF is one of those brands that they sell and I have not noticed somewhere else. And to make an order from there official site, I wanted too little stuff. I wanted to try out there brushes and found a blush palette I wanted also. And I can not go pass the lip stuff, I ordered a new lip colour as well.
WETnWILD tooteid tahtsin ka aga otsustasin proovida esialgu ainult seda kuulsat kontuurimispaletti. Võibolla leian neilt veel midagi huvi pakkuvat tulevikus.
I also wanted to try out some WETnWILD products, but only found this contour palette that interested me. Maybe I find something in the future.
MILANI on üsna levinud kaubamärk igal pool. Lyko.no lehel oli neil aga pakkumine, et ostes kolm toodet, saad ühe tasuta. Nende huulepulgad mulle väga meeldivad ja miks mitte pakkumist ära kasutada. Pärast alles avastasin, et tellisin ühe sellise tooni, mis mul juba olemas oli. Õnneks aga selline värv, mis mulle väga meeldib, nii et ilmselt läheb see kunagi ikka käiku.
MILANI they sell quite everywhere here, but on the lyko.no page they had an offer that if you buy three there products then you get one free. And since I really like there lipsticks, I ordered some colours. Later I found out that one of them I already have, but since it is a colour I like a lot, I will probably use this one out too.
L'ORĒAL Glam Beige uut jumestuskreemi pole ma ka paljudes kohtades märganud ja otsustasin seda proovida. Lähiajal kirjutan sellest natukene lähemalt.
L'ORÉAL Glam Beige new foundation I have not seen on many places, thats why I ordered this too. Soon You will see a post about it here.

Toodete hindadest ma kahjuks eriti palju ei mäleta, sest tegin tellimuse kaua aega tagasi aga kui paljusid see ikka huvitab, sest tegemist ei ole Eesti veebipoega nagunii. Kellel aga huvi on, siis lyko.no lehelt saab kindlasti järgi uurida.
The prices of the stuff I don't remember much, the order was a long time ago and I think since it is not an Estonian web page, does anyone even care. If there is someone interested, there is always a chance to check the www.lyko.no page. 

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. ELFi tooted on müügil näiteks eesti veebipoes loverte.com Ise tellin neid sealt ja kaubavalik on isegi täitsa asjalik. WetnWild on müügil Ideaal kosmeetika poodides (ka netis) ja Milani on müügil näiteks Solarises, agaaaa ma ei saa aru miks nad on Milani hinnad seal nii kõrgeks ajanud. Muidu igal pool jutt, et Milani niiii soodne, aga vot 17 Eurot ma ei ole valmis ühe jumestuskreemi peale magama panema, mis väidetavalt peaks tegelikult olema vist 10 Dollarit. Beautypro.ee lehel olid ka Milani asjad müügil, aga viimati kui tahtsin sealt tellida, siis oli koduleht nii imelik, et otsingutulemused ei andnud üldse Milani tooteid ja eraldi ka ei viitsinud ehku peale seal otsima hakata (kuigi miskit leidsin).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eestis on õnneks jah natukene lihtsam neid brände saada, siin pean aga veel otsima ja katsetama, kuna pole siinse postiteenuse ja veebipoodlusega nii kursis.
   Milanit olen ma jah Eestis käies Solrisest saanud, kuid kahjuks on seal väga kehva valik ja ka paljud tooted on juba lahti kistud ja rikutud.

   Delete