L'ORÉAL Glam Beige Healthy Glow Foundation

Tuesday, July 25, 2017

Vahelduseks kirjutan natukene ühest uuest tootest, mida nüüd alles hiljuti proovisin.
Selle L'oréali Glam Beige Healthy Glow jumestuskreemi tellisin mõnda aega tagasi aga et minu interneti kasutamise võimalused hetkel ei ole just ideaalsed, siis olen pidanud hoolega jälgima, mis järjekorras postitusi kirjutan.
Täna siis aga natukene sellest jumestuskreemist.

Ok, something else for a change. I write about the product I have recently tried.
This L'oréal Glam Beige Healthy Glow Foundation I ordered a while back but since I dont have internet at "home" right now, I dont have the chance to blog so often and I have to think really carefully what I post and when ;)
But today is about the foundation then.
Hind / Price: Lyko.no lehel 135 NOK ehk siis umbes 15 eurot.
I ordered it thru lyko.no page and they had it for 135 NOK, around 15 euros then.
Pakend/Välimus / Package/Looks: Lihtne, ilus, ilma pumbata tuub, milles 30 ml toodet.
Simple, beautiful, no pump tube what contains 30 ml of product.
Koostis / Ingredients: Kahjuks ei leia ma kuskilt ametlikult lehelt, mida see toode sisaldab, kuid kui kellelgi huvi on, võin oma tuubi pealt selle välja kirjutada. Andke aga kommentaarides oma soovist märku.
Unfortunately I can not find any official page, that says the ingredients, but if someone wants I can write them down from my tube. Just let me know in comments.
Mida Lubab / Promises: Kerget ja mugavat katvust, velvetist tekstuuri ja omab SPF 20. Ideaalne kui soovid "no-makeup" välimust.
Light and comfortable coverage, velvety result and has SPF 20. Ideal if You are looking for the "no-makeup" look.
Lõhn / Scent: Alguses oli natukene võõras ja üsna tugev, kuid nahale kandes muutus õrnaks ja peaaegu olematuks.
At first it was a little strange and strong, but if it was on the face, the scent was gentle and barely there.
Konsistents / Consistency: Üsna vedel toode.
Pretty liquid product.
Tulemus / Result: Kindlasti ei soovita kasutada pintsliga, kuna iga tõmme jääb näha. Piisava katvusega, kuid kannatab ka mitut kihti üksteise peal. Esialgu jäi nahk läikiv, kuid kuivades muutus nahk täiesti matiks. Kergelt kleepub, nii et soovitan puudriga kinnitada.
Järgmine kord kasutasin juba beautyblenderiga ja tulemus oli hoopis teine. Peale kandmine oli hoopis kiirem ja tulemus jäi ka palju ühtlasem.
I would not recommend using with a brush, You can see every stroke. The product itself has enough coverage but You can still layer it. At first my skin was little shiny but when it dried it was perfectly mat. It was little sticky too, so it should be powdered.
Next time I used the beautyblender and the result was totally different. Putting it on my face was much quicker and it was much smoother on my face too.
Minu Hinnang / My Rating: Mulle see toode väga meeldib (kui kasutasin beautyblenderit). Jäi nahal väga kerge, kuid oli täiesti piisava katvusega. Eriti mõnus toode suvisel ajal kasutamiseks, kui nahk ei taha midagi väga rasket. Ainuke miinus minu arvates oli see, et võiks olla näiteks pumbaga pudelis/tuubis.
I really like this foundation (if I use the beautyblender). It is light on my skin, but still has the coverage. Specially nice product to use in the summer, when the skin does not need anything heavy. One thing I did not like was the tube, it could be with a pump.You Might Also Like

0 kommentaari