JEJU Farm Coq10 Mask

Thursday, July 06, 2017

Täna kirjutan jälle ühest esmamuljest.
Mõned kuud tagasi tellisin Koreast hunniku lehtmaske ja nüüd on järg selle Jeju Farmi maski käes. Pean tunnistama, et ma ei olegi nii usin maskitaja kui ma arvasin. Aga tasapisi neid ikka kasutan ja kui proovingi midagi uut, siis kirjutan sellest ka siin.

Today I write about another first impression.
Some months ago I ordered a punch of sheet masks from Korea and now it's time to write about this Jeju Farm mask. I have to admit that I'am not as big of masker as I thought, but I still try to use them up. And if I try a new thing, I write about it here too. 
Hind/Price: Ostsin need maskid jällegi komplektina, kuid kui komplekti hind jaotada, siis ühe maski hinnaks tuleb umbes 1.20 eurot.
I bought these as a set, but if I divide the price, than one mask cost around 1.20 euros.
Pakend/Välimus / Package/Looks: Nagu ikka on pakis üks lehtmask. Leht ise tundub väga õhuke, kuid piisavalt niisutatud.
As usual there was one sheet in a package and it seemed really thin. But still it was moist enough.
Koostis/Ingredients: Water, Glycerin, Ethanol, SodimHyaluronate PEG-60 Hydrogenated Castir Oil, Phenoxyethanol, Carbomer, Methylaparaben, Hydroxyethlcellose, Diaodium EDTA, Alltoin, Propyiene Glycol, Triethanoiamine, Ubiquinone, Fragrance
Mida Toode Lubab/Promises: Lubab parandada naha elastsust, niisutada ja hoida naha puhtana.
Supplies and retains ideal moisture level, keeps skin texture clean and clear.
Kuidas Kasutada/How To Use: Aseta mask puhtale nahale ja hoia nahal 20-30 minutit. Pärast maski eemaldamist masseeri nahale jäänud liigne toode naha sisse.
Place the mask onto a clean face and hold it for 20-30 minutes. After removing the sheet just massage left over product into the skin.
Lõhn/Scent: Kohe pakki avades lööb vastu väga mõnus värske ja õrn lõhn. Aeg-ajalt on tunda ka maski nahal hoides.
When I opened the package I smelled immediately nice fresh and a delicate smell and felt it even when the sheet was on my skin.
Konsistents/Consistency: Korralikult niisutatud mask, isegi pakist saab selget vedelat toodet lisaks.
Nicely moistened sheet and even some liquid product was left inside the package.
Tulemus/Result: Kogu aja mis mask nahal on, on väga mõnus jahe tunne. Pärast maski eemaldamist on nahk natukene kleepuv, kuid ei kisu mitte kuskilt. Kogu toode imendus ilusti naha sisse, nii et nahale ei jäänud midagi mida oleks pidanud sisse masseerima. Nahk jäi väga mõnusalt niisutatud ja enne magama minekut ei vajanud rohkem kreeme.
All the time when the mask was on my face, it felt cooling. After taking the mask off, it felt a little sticky, but it did not tangle anywhere. And it did not leave any product on my face, that should have been massaged into skin. My skin was moistened and did not need any cream before going to sleep.
Minu Hinnang/My Rating: Väga mõnus mask. Eriti meeldis lõhn, mis jäi nahale ka pärast maski eemaldamist.
Very nice mask. I really liked the scent that was left on my face after I removed the sheet.
PS! Osa teksti pärineb SIIT.
PS! Some of the content is from HERE

You Might Also Like

0 kommentaari