Glossybox: Juuni 2017 / June box

Friday, July 14, 2017

Nagu eelminegi kord avasin Teie ees oma igakuist Glossyboxi, nii ka seekord.
Tegemist on juuni karbiga ja seekord jõudis see minuni üsna hilja, 10 või 11 juuli. Tavaliselt juhtub see ikka varem. Siin aga siis seekordne karp.

Like last time, I open my Glossybox with You.
It is the June box and this time it took some time getting to me, 10 or 11 of July. Usually it is in my postbox much earlier. But here is the box this time. 
Tooted seekordses karbis olid:
The products in this times box were:
Maria Nila Style&Finish Dry Shampoo 140 ml
The Beauty Crop Glow Milk Illuminating Milk 4 ml
Bellapierre Banana Setting Powder 4 g (full size)
Hawaiian Tropic Silk Satin Protection SPF 30 100 ml
Missoni Missoni EDP 5 ml

Nagu juba eelmine kord mainisin, siis järjest vähem ma karbi sisuga rahule jään. Ka seekord ei ole ma sisust eriti vaimustuses ja ilmselt saab kasutust kõige rohkem just kuiv shampoon. Sära andev toode on mul sarnane juba olemas ja ka see on päris kauaks seisma jäänud, miks peaks see parem olema. Lahtistest puudritest ma ka eriti ei vaimustu, kuigi selle proovin kindlasti ära. Päikesekaitse kreemi olen ma korra juba saanud, siis küll SPF 15, aga seisab ka see (siin ju pole nii palju päikest). Lõhnatester on ka selline asi, mis võiks pigem lisaks olla, mitte karbi ühe tootena tulla. Seda enam, et sellised testrid jäävad nagunii seisma. Kui on hea lõhn, siis veel kasutan ja veel peab see olema spray, mitte selline lahtine, nagu seekord. Saate ju aru küll, mida mõtlen :)

Like I said the last time, I like the boxes least and least as the time goes on.
From this box I probably use the dry shampoo the most. The illuminating milk kinda product I already have and I don't use it anyway. Loose powders I don't use much, but I will try this banana one. The sun protection cream I already got into one of the older box, but then it was SPF 15. This one will stay as the other one, we don't have sun here so much. And the scent tester is something that I expect as a extra product, not as a part of the box. This will stay probably too. If the scent is good, then sometimes I do use the tester, but it has to have a spray, not open bottle like this. I hope You understand what I mean :)

Kui ma järgmised korrad ka pettun, siis ilmselt katkestan oma tellimuse, sest pole mõtet selliseid tooteid saada, mis nagunii seisma jäävad. Aga eks järgmine kuu juba näete jälle, mida karp endaga kaasa toob!
If next times will also be so poor boxes, then I probably will cancel my order. There is no point to get stuff that will stay in a drawer. But You will see what the box brings next time.

You Might Also Like

0 kommentaari