Tony Moly I'm Real Avocado Mask

Friday, June 02, 2017

Kes veel ei tea, siis tellisin mõnda aega tagasi Koreast hunniku lehtmaske.
A while ago I ordered a bunch of sheet masks.
Täna ühest sellest natukene kirjutangi.
And today I write little bit about one of them.
Hind / Price: Mina ostsin need komplektina ja nii tuli ühe maski hinnaks umbes 1.40 eurot.
I bought these as a set and then the price for one is about 1.4 euros.
Pakend/Välimus / Package/Looks: Nagu taoliste maskide puhul ikka, üks lehtmask ühes pakis. Enamus juttu pakendil küll meile mitteloetavas keeles, kuid põhiline öeldud ka inglise keeles.
As usually, one pack-one mask. Most on the package is not readable to us but the important stuff is written in english too.
Koostis/Ingridients: Water Glycerin Butylene Glycol Mineral Oil Macadamia Ternifolia Seed Oil Allantoin Panthenol Polysorbate 80 Xanthan gum Sorbitan Sesquioleate Chlorphenesin Carbomer Dimethicone Phenoxyethanol Tromethamine Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract 1,2-Hexanediol Propanediol Fragrance Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract Caprylyl Glycol Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Disodium EDTA Retinyl Palmitate Thiamine HCl Riboflavin Niacin Carnitine HCl Pantothenic Acid Biotin Folic Acid Ascorbic Acid Tocopherol
Mida Lubab/Promises: Toita nahka.
Nutrition.
Lõhn/Scent: Õrn magus lõhn, mis ei kao ka nahal olles. Ei häirinud mind üldse, pigem muutis maskitamise veel mõnusamaks.
Nice gentle sweet scent, what stays when the mask is on the face. Didn't bother me at all, rather made the masking more enjoyable.
Kuidas kasutada/How To Use: Pane mask puhtale ja kuivale nahale. Hoia nahal 20-30 min. Pärast maski eemaldamist patsuta õrnalt üleliigne nahale jäänud toode naha sisse.
Apply mask on clean and towel dried face. Keep mask on face for 20-30 minutes. When time is up, remove mask and gently pat excess essence onto face and neck until fully absorbed.
Konsistents/Consistency: Pakki avades tuleb olla ettevatlik, et toodet välja ei pritsiks. Minul see juhtus. Lehtmask ise on väga niisutatud ja ka paki sisse jääb üleliigset vedelamapoolset toodet. Selle saab aga vabalt nahale kanda, kui juba leht näo peal on.
Opening the package you have to be little careful, the product can splash out. It happened to me. The sheet is very moist and you have some product left even in the package. You can easily add it to the face.
Tulemus/Result: Mask on nahal mõnusalt jahe. Mina hoidsin seda soovitatud ajast kauem peal, sest väga mõnus tunne oli. Kuskilt ei kiskunud ega kuivatanud. Pärast maski eemaldamist oli nahk pehme ja hästi niisutatud. Esialgu jäi ka natuke kleepuv, kuid see kadus kui toode oli nahal kuivanud.
On the face it was pleasantly cool. I held it on little longer than requested, because it felt so good. I did not feel any dryness and it did not pull my skin too. After removing the mask my skin was soft and moisten. At first it was little sticky, but it was gone after the product dried.
Minu Hinnang/ My Rating: Mulle väga meeldis ja kasutan hea meelega ka ülejäänud maskid ära. Ehk siis saan ka kokkuvõtlikuma mulje neist siin jagada.
I liked the mask a lot. Definitely will use all of these and maybe then I can share more about this mask.


PS! Osa teksti pärineb Tony Moly kodulehelt!
PS! Some of the text is from Tony Moly's webpage!

You Might Also Like

0 kommentaari