Eleven.no / eBay / BeautynetKorea.com

Friday, May 19, 2017

       Jälle olen Teie ees oma uue kraamiga aga luban, et mõneks ajaks olen nende postitustega ühelpool ka. Edasi hakkan kõiki asju vaikselt katsetama ja mõnest proovimisest kirjutan ka siin. Alustan siis nende asjadega, mis jõudsid minuni tegelikult juba aprilli lõpus, kuid mida siiani blogis jaganud ei ole.
Here I am again with my new stuff, but I promise that for a while it will be the last one. Now I just have to start using them and then I can write something here too.
Todays post is about the stuff that came to me already in the end of April, but what I still have not shared.

Esimene pakike oli eleven.no veebipoest. Sealt ei tellinud ma seekord eriti palju asju, vaid kolm. Kaks neist on esialgu vaid tagavaraks. Nagu eelmises postituses nägite, siis Max Factory jumestuskreemi ostsin ma kannatamatult juba Eestist ja uut beautyblenderit ma ka niipea veel ei vaja. Millegipärast tellimust tehes arvasin teisiti. Küll aga tahtsin hädasti proovida midagi uut, millega oma pintsleid pesta (siiani kasutasin lihtsalt Dove seepi, millega Tanel oma nägu armastab pesta). Lootsin leida midagi lihtsamat, kuna seda seepi on üsna tüütu pintslitest välja pesta. Eks paistab, kuidas see beautyblenderite puhastamise toode töötab.
The first package is from eleven.no. I did not order much from there, this time only three things. Two of them will be in my spare stash, because as You saw in my last post, I already bought the Max Factor foundation from Estonia. And the new beautyblender needs to wait a little while too. I don't know why I thought that I need it so soon. But I really wanted to try something to help clean my brushes. Till now I used the Dove soap that Tanel uses to wash his face. It's good but it's really annoying to wash off. Will see how this cleanser is.  
 Järgmine kooslus ootas mind kodus lausa kolme erineva pakikesena. Seda sellepärast, et kõik need kolm olid erinevad tellimused eBayst. Mingi periood jälgisin ma eriti usinalt eBay oksjone ja sealt suutsin ma igast huvitavat kraami kokku tellida. Kolme neist jagan ma ka siin, kuna teised ei ole eriti põnevad ostud.
Kaelakee hoidjaga läksin natuke alt, kuna ma ei vaadanud suurust/mõõtusi ja lootsin natukene suuremat asja saada. Sellest hoolimata olen rahul ja sain kohe ka keti, mis sinna peale ilusti sobib.
Veel tellisin selle roosa karbikese, mis on mõeldud kunstripsmete hoidmiseks. Ma pole kunstripsmeid küll aastaid kasutanud aga oman siisiki neid üsna mitu komplekti. Ka uue liimi tellisin ma alles hiljuti. Nüüd oleks aeg neid ehk ka uuesti proovida!
Südamekujuline silikoonist pintslite pesemise abimees on ka üks vajalik asi. Seni pesin oma pintsleid lihtsalt käe peal aga selle abimehega on ka see tegevus nüüd palju palju lihtsam.
Next set was tree separate orders from eBay what was waiting me at home when I got back from Tromsø. There was a period that I was really into eBays auctions. I got some interesting cheap stuff from there, but only these tree are suitable to here. They are beauty stuff, others not so much.
The necklace holder was a little bit of a miss, because I did not pay attention to the sizes and thats why I got the small one. But it's still ok and I got the right necklace for it too.
Next I got the pink little box to store my fake lashes in. I have not worn my lashes for many years but I sill have some left. I also quite recently bought new glue too so maybe i'll try some lashes soon.
This little heart shaped silicone brush cleaner hopefully helps me to clean my brushes too. Now I used my hands but hopefully this helps me to do it more faster. 
 Viimasena jagan Teiega ühte oma lemmikumat tellimust. Esimest korda proovisin ma tellida midagi Korea kosmeetika veebipoest ja olen ülimalt rahul. beautynetkorea.com tundus esimese hooga natuke hirmutav aga mida rohkem ma seda lehte sirvisin, seda suurem oli mu soov sealt midagi ka proovida. Kuna olen väga lehtmaskide poole hoidja, siis otsustasin teha see tellimus lõpuks ära. Hinnad on seal head ja miks peaks samu asju tellima mõne vahendaja kaudu, kes hinnale oma osa otsa paneb. Leht on ilusti inglise keelne ja iga toote kohta on ka väga ilusti selgitused juures, võtsin ennast kokku ja tegin tellimuse ära. Loomulikult ei olnud sellest suurest tootevalikust väga kerge valikut teha aga otsustasin, et kui selle pakiga ilusti läheb, saan alati uue tellimuse teha. Esialgne tellimus koosneski põhiliselt just lehtmaskidest, sest lootsin leida abi oma eriti kuivale näonahale. Pakiga ei läinud ka eriti kaua aega, olin valmis oma tellimust ootama umbes kuukene vähemalt. Paari nädalaga oli pakk kohal ja minu üllatuseks oli pakki pandud ka palju erinevaid testreid ja üks vist täissuuruses lauvärv. Kui toodete enda pakendil ei ole just eriti palju inglise keelset infot, siis kodulehelt leiab seda väga hõlpsasti. Oma esimese pakiga olen ma küll enam kui rahul ja võin julgelt seda veebipoodi ka teistele soovitada. Kasutan oma maske natuke vähemaks ja siis teen kindlasti ka järgmise tellimuse. Kes teab, mida siis seal kokku ostan :)
Last I ordered some stuff from Korea and I like it a lot. I was little hesitant to order straight from Korea, but I pulled myself together and did it. The site beautynetkorea.com is in english and every product has a really good explanation too. There are some sites that sell the same stuff but why pay more and order from there when you can get it straight and for less. It was hard to choose but I thought that if everything is ok with this package then I can order more. The first order was mostly sheet masks, because I needed something for my very dry face.
It did not take much time also. I was ready to wait for a month at least, but the order was here with in weeks. And for my surprise they put a lot of samples and I think that one full size product into my package too.
I am very pleased with this package and when I have used more of the masks, I will make a new order from there. Who knows what I order then :)
Nagu lubasin, siis edasi hakkan kõike uut katsetama. See tähendab, et ka siia jõuab palju Esimese Mulje postitusi. Proovin küll vahele mõne muu postituse teha aga kuna asju mida proovida on palju, siis ilmselt võib palju järjestikku sarnaseid teemasid tulla. Siiski loodan, et Teid ära ei tüüta ja leiate enda jaoks midagi huvitavat ikka! 
As I promised, I will now start to try out all the new stuff and that means lot of First Impression posts. I try to wright about something else too, but since there are so many stuff to try, there may be many similar posts. Hopefully I will not bore You and You still find something interesting!

You Might Also Like

0 kommentaari