The MET Gala 2017

Saturday, May 06, 2017

Ma ei ole eriline galade jälgija aga kuna see üritus on väga palju kõlapinda saanud, siis need kostüümid vaatasin küll suure huviga üle.
Ja vahelduse mõttes jagan oma lemmikuid ja mitte nii väga lemmikuid ka Teiega.
Pidage siis meeles, et ma ei ole mingi kriitik, avaldan lihtsalt jälle oma arvamust. Olen varem ka oma blogis lemmikuid ja mitte lemmikuid jaganud aga seni olen piirdunud vaid Eesti omadega. Nüüd lähen aga kaugemale piiride taha ja toon Teieni mõned oma lemmikud kostüümid selle aastaselt MET Galalt. Kahjuks oli neid kostüüme palju rohkem, mis kohe üldse ei meeldinud ja toon neist mõned Teieni ka. Saan väga hästi aru, et tegemist on üritusega, kus peadki silma torkama oma erilisusega aga no kuskilt läheb ju ka piir!

I usually don't watch these kind of events, but since this time The MET Gala had so much publicity, I had to see the costumes. And of course have to share my favourites on my blog too.
Remember, that I am not a critic, I just say what I like and what not.
I have done this kind of posts before, but only with the Estonians. Now I go way across the ocean and bring some of my favourites to You too.
Unfortunately there are more dislikes than likes and I show some of them too. I do understand that it is that kind of event that you have get noticed, but still... somewhere is a line!


Mõned minu lemmikud:
Here are some of my favourites:
                                         Ja mõned mitte nii lemmikud:
And some of my not very favourites:

PS! Kõik pildid pärinevad internetist!
PS! All pictures came from Internet!

You Might Also Like

0 kommentaari