Raamatud, millesse saab kirjutada / Books to write stuff

Friday, May 05, 2017

Ok, seni kuniks saan valmis ühe natukene rohkem vaeva nägeva postitusega, lahutan Teie meelt hoopis ühe kunagi ammu raamatupoes käigu saagiga.
Neid olen ma omanud juba peaaegu poolteist aastat aga neist vaid üks on olnud kasutuses kohe algusest. Teised kaks on lihtsalt oma aega oodanud.

Ok, since I get ready with a post that requires little more effort, I bring You the stuff I got from a bookstore while back.
I have had these almost year and half already and only one of them have been in use straight from the beginning. Other two have been just in a waiting.
Kes on meil siin külas käinud ja toalettruumi kasutanud, need on ilmselt märganud seda külalisteraamatut, mida tuleks täita just WC-d kasutades. Kahjuks meil palju külalisi ei käi, nii et täidetud on seda siiski veel üsna vähe. Küll aga üks kohalik sattus sellest nii suurde vaimustusse, et soovitas ka teistel sealt läbi käia, ainuüksi juba raamatu pärast. Seda oli nii vahva kuulda :)

Anyone who has visited us and used our bathroom has probably noticed that tiffany blue quest book. You should fill this when you use our toilet. Unfortunately we don't have so many quest, so it is still quite empty. But one lady was so impressed by that book, that she recommended others to use the toilet just because of that quest book. It was so funny to hear :)
Seda Q&A raamatut olen ma vahelduva eduga ka täita üritanud. Esialgu ootasin, et algaks uus aasta, et hea kohe algusest täitma hakata. Mõned korrad ka õnnestus, kuid siis tuli palju lennata Tromso vahet ja paksu raamatut käsipagasisse panna ei tahtnud. Ei olnud siis ka erilist tuju ja tahtmist mingit raamatut täita. Siiani ei ole see tuhin peale tulnud, kuigi olen kodune ja aega mõelda on küllaga. Aga raamat on ilus niisamagi kapi peal olemiseks :)

That Q&A book I have tried to fill for a long time. At first I waited the new year to begin so I could start from the beginning. Some time I even managed to fill this, but then started the frequent travelling between Tromso and I did not want to put this heavy little book to my hand luggage. And I did not have the mood and will to fill the book also. The mood has still not come back, although I am at home and have the time to think about things. But it is beautiful even on the counter.
Viimane leid on üks märkmiku laadne kaustik. Selle ostsin ma selle mõttega, et kui senine täis saab, siis oleks blogi asju kuhugi ikka edasi kirjutada. Tahtsin lihtsat ja suuremat sorti märkmikku, et oleks mugav pikemat juttu kirjutada. Tavaliselt on märkmikud üsna väikesed. Selle mõõdud on küll natuke suuremad, kuid kahjuks on see üsna õhuke. Sellest hoolimata meeldis mulle selle lihtne välimus ja nii ma selle koju tõingi. Alles hiljuti võtsin selle ka lõpuks kasutusse.

This last find is something more like a schoolbook type of notebook. I wanted to have something to write my blog stuff when my old one gets full. I wanted something simple and little bit bigger so it would be easier to write inside. Usually the notebooks are little bit smaller or just plain. So if I saw this, I grabbed it and was happy. It is like a notebook you use in school and it's really thin, but I like that it's simple and comfortable to write in. And now it is finally in use also.

You Might Also Like

0 kommentaari