Käekott Reserved'ist / Handbag from Reserved

Tuesday, May 23, 2017

Lubasin küll, et uute asjadega on mõneks ajaks kõik aga pidasin selle all pigem silmas uut kosmeetikat. Mõni uuem asi mul siiski veel on ja täna on kord uue käekoti käes.
Kui Eestis käisime, siis Tanelil oli hirmsasti vaja ka mõnes riidepoes käia (mul hetkel see huvi täielikult puudub) aga sellest hoolimata leidsin ka mina sealt omale midagi ilusat.
See käekott on pärit Reserved'i poest ja olen üli õnnelik, et selle leidsin. Vajasin midagi sarnases suuruses, millega lihtne reisida. Unistasin tegelikult küll väikesest seljakotist aga kui seda halli kotti nägin, teadsin, et see on täpselt see õige. Mulle meeldib, et selle õlarihma saab pikemaks ja lühemaks teha ning et sellele pääseb ka kiirelt ligi. Ok, see võib ka probleemiks olla (oman kogemust pikanäpumehega ühistrandspordis) aga et enamuse ajast liigun nüüd siiski oma transpordiga, siis pole sellega enam nii suurt probleemi.
So I know I promised that these new stuff posts will end for a while, but I meant for the cosmetic stuff. I still have some new things and today is time for my new handbag.
When we were in Estonia then Tanel wanted to look around in some clothes shops (I'm not that into it right now). But I still found there some beautiful stuff.
This handbag is from Reserved and I am so so happy that I found it. I needed something on that size and something nice to travel. I was hoping to find a little backpack, but when I saw this gray bag, I knew that it was the bag. I like that you can make the strap shorter/longer and it's easy to get something from inside. Of course it can be a little problem (I have an experience with a thief on a public transport) but since I nowadays use more my own transport, it will not be a big problem anymore.
Pildid pole küll kõige paremad aga ehk annate andeks. Tegin need telefoniga ja suht hämaras toas.
Kel rohkem huvi selle sama käekoti vastu, siis hetkel on see veel Reserved'is saadaval. Ka paremaid pilte saab nende kodulehel näha, SIIN.
Tean, et paljud Eesti blogid promovad praegu just eriti palju Reserved'i uut veebipoodi aga luban, et minu postitus on lihtsalt juhuslik. Sellegipoolest käisin ka ise täna esimest korda nende uues netipoes ja mulle täitsa meeldib. Leht on lihtne, valik on hea ja minu arusaamist mööda, saab ka soovitud asja omale lähimasse poodi kohale tellida (tasuta), kui juhtub, et seda seal pole (seda näeb ka kohe netipoes ära). Ja loomulikult otse koju saad soovitud kauba ka tellida.
Mulle nende poed meeldivad ja kaup on ka päris korralik ja ilus.
I know that the pictures are not the best ones, I made them with my phone and it was not a brightest day and a room. I hope that You will forgive me.
The bag is still available in Estonia and for better pictures You can look on there new website.
I know that lot of Estonian bloggers are promoting the new website right now, but I promise that my post is just a coincidence. Actually I went on there page for the first time today and I have to say, that I like it. It's easy, has a good selection and as I understood, You can order the stuff into the shop you like (for free), if they don't have it already (You can even check this on the webpage too). And of course You can order the stuff right home too.
I like there stores and I like the stuff too.

You Might Also Like

2 kommentaari