Järjekordsed ostud / Another new stuff

Saturday, May 13, 2017

Kes minu eluga rohkem kursis on, siis see juba teab et pidime aprillis võtma ette väikese kiire käigu Eestisse. Seekord ühe kurva sündmuse tõttu.
Kõigest hoolimata õnnestus mul ka üks väike poeskäik teha ja selle tulemust ma täna Teile näitangi.

      Teadsin, et tahan kindlasti üle vaadata Catrice valikut Järve Selveris ja sealt mõne huvitava asja ka leidsin.

Samuti vajasin ma uut Max Factory Miracle Touch jumestuskreemi, sest olemasolev oli natukene liiga tume minu hetke nahatooniga. Omasin tooni 70 Natural, vajasin hoopis midagi heledamat. Nii ma siis selle hoopis 45 Warm Almond tooni soetasingi. See sobib mulle hetkel palju palju paremini.

  Hädasti oli mul ka uut ripsmetuśi vaja ja see on asi millega ei taha ma kunagi väga riskeerida, ostan selle millega juba rahul olen. Praegu on minu hetke lemmikuks Maybelline Lash Sensational. Kui sellest tootest viimati kirjutasin, siis ei olnud ma sellega kohe üldse mitte rahul, kuid pean oma sõnu sööma ja nüüd on see mu uus suur lemmik.

Kõige suurem üllatus kogu selle reisi ajal oli minu jaoks aga see, et Eestis müüakse Physician Formula kosmeetikat. Kõndisime ühel õhtul juhuslikult mööda Ideaal Kosmeetika poest (vist Ülemiste Keskuses) ja nägin suurt stendi just selle brändi toodetega. Loomulikult läksin asja uurima ja oligi nii. Kui ma poleks nii väsinud olnud, siis oleksin ma vist veel rohkem kraami sealt kokku ostnud, sest teadsin, et neid tooteid ei ole lihtne tellida, isegi siin Norras ei müüda neid minu teada kusagil. Krabasin siis viimase Butter Bronzeri, mõtlesin ja katsetasin paari asja veel, sest kahjuks ei suutnud meenutada, mis tooteid sellelt brändilt eriti soovitatakse. Oleksin võinud paremini ettevalmistunud olla, eks :) Aga et ma ei suutnud vaid ühe tootega piirduda, siis valisin omale ka Shimmer Strips All-in-1 Nude paleti. Pean veel mainima, et tavaliselt ma Ideaal Kosmeetika poode ei külasta aga nüüd pean sealt kindlasti iga kord läbi käima, kui Eestis olen. Olen ka nende kodulehele silma peale visanud ja oma järgmised PF ostud välja valinud.

Sellised ostud siis seekord kosmeetika vallast. Ehk kui oleks meil rohkem aega olnud, oleksin suurema kotiga tagasi tulnud aga et seekord oli aega vähe, tuli minuga kaasa ka vähe. Seda enam, et teadsin mis mind kodus ees ootamas oli :) Sellest aga juba järgmine kord!
Who knows little more about my life, knows that we had to make a little quick trip to Estonia. This was a sad event in our family.
In spite of that event I still had a chance to make a little shopping spree and today I show You the results.

I knew that I need to check the Catrice stuff in Järve Selver and some interesting stuff came home with me too.

Also I needed a new Max Factor Miracle Touch foundation, because the one I had was little too dark. Mine was in 70 Natural and I bought the 45 Warm Almond one. It's perfect for my fare skin at the moment.

And since my favourite mascara is running out soon, I needed to buy a new one. Mascara is that kind of thing that I don't like to test, I buy what I like at the moment. And at the moment I like the Maybelline Lash Sensation one. Last I spoke about this, I did not like this at all, but now it's my favourite.

The biggest surprise for me was that they sell Physician Formula in Estonia. One night we passed by Ideaal Kosmeetika store (i think it was in Ülemiste Keskus) and I saw a big sign of that brand. Of course I had to go check and it was true. If I had not been so tired I would of crabbed so much more stuff from them, I know how hard it is to get, here in Norway they do not sell this stuff anywhere (as far as I know). But I crabbed the Butter Bronzer and tried/tested some more stuff they had. I could not remember what they have recommended to try from this brand in YouTube. I could have been better prepared, right :) But I could not walk out with just one thing, I had to get more. So I got the Shimmer Stripes All-in-1 Nude palette.
I have to say that usually I don't go this store, but now I have to every time I am in Estonia. And I have already looked there online shop also, so I know what to get next time.

So these were the cosmetic things I got this time. If we would of had more time, then I would of gotten much more new stuff too. But anyway I was happy to get these and I knew what was waiting me at home :) About this I write next time!

You Might Also Like

0 kommentaari