Üks pilvine õhtupoolik Laukvik'us / One cloudy evening in Laukvik

Monday, April 03, 2017

  Enne veel kui hakkan oma uut kraami tutvustama, tahan jagada ühte postitust, mis koosneb ainult piltidest. Ammu pole ju siin blogis pildipostitust näha saanud ja ei tea millal seda värsket kraami (pilte) jälle näha saab. Ei ole ma veel siiani korralikult jalgu alla saanud, nii et igasugu matkad ja pikemad jalutuskäigud on esialgu ainult unistustes.
Tänane pildipostitus on juba mõnda aega lihtsalt mustandite all seisnud ja miks mitte seda ka lõpuks Teiega jagada.
Tegemist on meist umbes 45 minuti autosõidu kaugusel asuva kohaga ja tahaks nii väga sinna jälle tagasi minna. Kahjuks ei ole minust veel nii palju asja ja pean ise ka hetkel vaid piltidega leppima.

Before I start to present my new stuff, I want to share this post, consisting only images. It has been a long time since You have seen a picture post in here and I still don't know when I get some fresh stuff (photos) to show. I still don't have my feet working perfectly, so all sorts of hikes and longer walks are initially only in my dreams.
Today's post have been standing just below the drafts for some time now and why not share it with You.
Place called Laukvik is about 45 minutes drive from us and I would like to go back there again. Unfortunately I can't go there yet and I have to  just look at the pictures with You.
You Might Also Like

0 kommentaari