Üks eriti ilus pudel / One really beautiful bottle

Saturday, April 01, 2017

Üks asi veel, mis me viimasel ajal ostunud oleme on midagi koju.
See on midagi eriti head :)
Kolasime ühes lähedal asuvas poes ringi (põhiliselt on seal rõhku pandud siiski ehitustarvetele) ja järsku jäi silma üks eriti ilusa välimusega toalõhnastaja. Klientidele nuusutamiseks/lähemalt uurimiseks oli pandud "vanilla cotton" pudel (mis näeb lihtsalt ise juba nii ilus välja) ja arvasin, et see on just see mida me oma koju vajame. Ja siis kui nägime, et neid lõhnasid on erinevaid, siis otsustasime hoopis just selle "orange blossom" kasuks. See on nii hea värske lõhnaga, et võtab jalust nõrgaks :)
Suurt ala see kahjuks ei lõhnasta. Meil on see hetkel vannitoas ja selle ruumi lõhnastab see vabalt ära küll. Ja kuna vannitoa uks on pidevalt lahti, siis vahel tunneb isegi möödaminneski seda head lõhna.
Ohhh.... Ma olen nii õnnelik, et me selle leidsime ja ilmselt tuleb seda tulevikus veel ja veel osta. Kahjuks oli ka hind üsna krõbe, 199 NOK (umbes 22 eurot) aga loodan, et see kestab kaua ja on oma hinna vääriline.
One more thing which we recently have bought is something for home.
And this is something really good :)
We were looking around the shop near by (main thing in there was the construction stuff) and suddenly caught my eye one especially beautiful diffuser. For the customers they had put out for sniffing/closer investigation the "vanilla cotton" bottle (which looks just beautiful itself) and I thought that this is just what we need in our home. And then we saw that they have different smells, we decided to get the "orange blossom" one. This is so good fresh scent that it takes my knees buckle :)
Unfortunately it does not work for large areas. We have it in the bathroom and the room smells so good and fresh. Since our bathroom door is open all the time, we can smell the good scent when we pass by.
Ohhh .... I am so happy that we found it and probably we have to get it more in the future. Unfortunately, the price was also quite crisp, 199 NOK (about 22 euros), but I hope it lasts a long time and is worth the price.

You Might Also Like

0 kommentaari