Kingitused Indiast / Gifts from India

Wednesday, April 12, 2017

   Mõni nädal tagasi jõudis koju mu kallis õeke oma perega ja nagu tal ikka kombeks on, siis tõi ta jälle mõne põneva kingituse kaasa.
Alati on ta toonud igasugu erinevaid asju aga üks mis alati kombeks on, on pisike ümmargune karbike. Igal aastal on ta toonud ühe komplekti ja täna kahte viimast Teiega jagangi.
Kolmas ehk siis esimene karbike oli üksik ja see hoiab endas siiani mu väärtuslikemaid ehteid. Pildile see kahjuks ei jõudnud, kuna olin laisk ja lihtsalt ei leidnud jõudu seda teiselt korruselt tooma minna. Eelmise aasta ja selle aasta karbid olid mul aga kohe käepärast ja kuna need kaks sisaldavad ka midagi erilist, siis sellepärast neid Teile näitangi.

Few weeks ago my dear sister (and her family) came back from India. She always brings us some presents and as a tradition she brings me a little hand made round box. The first box was alone (it still keeps my jewellery), but last two has been a set. And inside there has been a little surprise.
I was lazy and I did not have the strength to go upstairs to get my first box, so only last two sets made it to the picture. And today I show them to You too.
Nüüd tuleb vaid oodata, et saaksin kätte oma beauty roomi mööbli, siis saaksin need komplektid kohe ka kasutusse panna.

Now I only have to wait my beauty room furniture so I could put the boxes to use in there.

NB! Suured suured tänud mu armsale, kes ka puhkusel olles ikka meie peale ka mõtleb!

You Might Also Like

0 kommentaari