Kaks tellimust ja üks linnas käik / Two orders and one city break

Saturday, April 08, 2017

Mõnda aega tagasi tegin ma veebipoodidest päris mitu uut tellimust. Mõnda neist ei ole ma siiani kätte saanud aga kaks Norra tellimust sain kätte vähem kui nädalaga. Minu jaoks oli see üsna üllatav, sest varem pole üksi pood oma kaupa nii kiiresti minuni toimetanud.
Vähe sellest, et nende pakkide üle rõõmustasin, tegime me ka väikese sõidu lähimasse linna (Bodøsse) ja sain ka seal üle väga pika aja shopata. Imestan ise ka kust selleks jõu leidsin. Viimati suutsin vaevu ühes poes käia ja olin läbi. Seekord pidasin aga terve päeva vastu :) 
Kõiki oste ma siin ei jaga aga mis kosmeetika vallast minuga kaasa tuli, neid näitan küll, lisaks interneti kaudu minuni jõudnud pakkidele.

Some time ago I made a few new orders thru internet. Some of them I still have not receved, but the orders I made in norwegian webshops, these came to me less than a week. I was really suprised, because its the first time that a webshop delivered an order that fast.
And since we had to make a trip to the city (Bodø), I had a chance to shop around there aswell. I do not know were I got the power to do that :) Last time we were there I was able to go to one shop and that was it. This time I made it thru the hole day.
I will not show off everything we bought, but some of the cosmetic stuff I will show and of course what came thru the internet.
Aja jooksul hakkab Teieni ilmselt jõudma ka mõningaid Esimese Arvamuse postitusi, sest mitmed tooted on minu laual täitsa esimest korda.

Probably in the future You will see some First Impression posts because lot of the stuff is new on my table.

You Might Also Like

0 kommentaari