Garnier Skin Active Moisture Bomb Tissue Mask

Sunday, April 30, 2017

Selle maski sain ma juba mõnda aega tagasi ühes oma Glossibox'is.
Kes ei tea, mis on Glossibox, siis see on üks paljudest tellitavadest karpidest ehk siis subscription box. Kirjutasin sellest natukene SIIN.
Katsetasin seda maski jaanuaris haiglas olles (õigemini haigla hotellis) ja lõpuks otsustasin sellest ka juttu teha. Kirjutan sellest natukene teistsuguses vormis kui tavaliselt, seda põhjusel, et proovides ei pannud ma maski kohta mitte midagi kirja. Sellest ka ainult üldine arvustus.

A while ago I got this mask from my Glossybox.
If someone don't know what is Glossybox, it is one of the many subscription boxes. I wrote a little bit about it too, but the post is only in Estonian, sry.
Anyway... I tried this mask back in January when I was in the hospital (rather in the hospital hotel) and now I finally decided to wright about it. Since I did not wright anything down when I used it, I can only say what I remember. Thats why the post is little different than my usual review posts.
Kahjuks ei tea ma selle hinna kohta midagi öelda, sest nagu mainisin, sain selle subscription box'ist.
Nagu selliste maskide puhul tavaks, oli ka selles pakis üks mask ühekordseks kasutamiseks. 
Aga et see oli selline huvitav mask, siis saime meie seda kasutada siiski kaks korda. Tean et see ei ole väga hügieeniline aga kuna me Taneliga jagame vahel hullemaidki asju, siis keerasin maski lihtsalt teistpidi ja nii sai ka tema seda proovida. Lihtsalt toodet oli veel peal küll ja veel. Tegemist oli huvitava maskiga sellepärast, et kui tavaliselt on lehtmaskid õhukese lehena, siis see mask oli nähtavalt mitmekihiline. Ja et minu nahk ei tõmmanud kõike toodet endasse, siis jätkus sellest ka Tanelile.
Pakil on kirjas, et mask on super niisutav ja energiat andev. Selle energia koha pealt ei tea ma midagi, niisutuse kohta küll. Hetkeks (selleks õhtuks) niisutas küll väga mõnusalt. Edaspidise kohta ma kahjuks jälle öelda ei oska, sest ma lihtsalt ei mäleta. Arvan aga et midagi erilist see siiski ei teinud, kuna oleksin seda siis ju mäletanud.
Kokkuvõttes mulle sellised maskid väga meeldivad, kahjuks vaid ühest kasutusest ma vaimustusse ei sattunud. Nii et ise juurde ostma ei kibele. Küll aga kasutaksin veel kui juhtubki, et kuskilt neid juurde saan.
Midagi halba ei ütle ja eriti meeldis mulle see, et mask oli mitme kihiline :)

I don't know anything about the price of this mask because like I said, I got it from the subscription box.
As this kind of masks usually are, this one also had one sheet for one use in a package.
But I got to use it two times :) I know that it might not be very sanitary to share, but Tanel and I have shared much more worst things, so I gave it to him too. The mask is such an interesting mask, because it had like at least two thick layers. Usually this kind of sheet masks have only one very sheer layer. So I just turned it on the other side and placed it to his face. And there was plenty of product left also.
On the package its written that the mask is super hydrating and energizing. I don't now about the last part, but I remember it was very hydrating. At least for that night. Did it last for the next days I don't remember, but I think it was nothing special (otherwise I would have remebered it).
Altogether I like this kind of masks, but this one didn't do anything special. I would not buy this myself but if I had any more of these, I would use them.
I will not say anything bad for this and I really liked that it had multiple layers :)

You Might Also Like

0 kommentaari