Tagasi blogi lainel / Back to blogging

Thursday, April 27, 2017

  No nii.... loodetavasti on väike paus selleks korraks läbi ja alustan jälle uute asjadega. Mitte küll asjadega vaid hoopis kosmeetikaga. Millegipärast huvitun ma viimasel ajal just kosmeetikast, olgugi, et ei jõua seda kõike nii kiiresti ära tarbida kui uut peale raban.
Täna lõpuks jagangi Teiega uut kraami, mis ma tellisin asos.com kosmeetika osakonnast.
Kuna olin pikalt hädas oma väga kuiva näonahaga, siis vajasin ma hädasti uut niisutavat näokreemi. Olin palju head kuulnud The Ordinary sarjast ja teada saades et seda brändi müüb ka Asos, otsustasin nende kosmeetika osakonnas natuke rohkem ringi vaadata. Leidsin sealt nii mõndagi huvitavat ja täna oma tellitud kraami näitangi. Enamusi neist olen ka juba proovida jõudnud aga et tahan teha neist Esimese Mulje postitusi, siis täna ma neist pikemalt ei kirjutagi. Ütlen vaid, et pettunud ei ole ma siiani üheski proovitud tootes.

Hopefully the short break is over and I start again with my new stuff.
Not just stuff, more like the cosmetic stuff. There is something that attracts me there more than usual, even if I'am unable to use it all up. Still I order or buy more and more.
Today I show You what I ordered from asos.com page.
I had trouble with my very dry skin for a long time, I needed a new face cream so bad. And when I heard that Asos is selling also The Ordinary, I decided to look around on there cosmetic section. I found some interesting stuff and made an order. Today I finally show them to You too. Some of them I have already used but since I want to make a First Impression post about them, I will not write anything about them today. I will say only that I have not disappointed any of the tried products.

You Might Also Like

0 kommentaari