Tühjad #11 ja vanad

Sunday, March 12, 2017

Juba poolteist aastat on möödunud minu viimasest tühjade postitusest!
See seletab nii mõndagi tänase postituse kohta!
Lõpuks ometi suutsin ennast käsile võtta ja see pikk postitus ära teha. No eks tegelikult oligi aeg juba ka, kuna asjad/tühjad topsid ei mahu lihtsalt enam kotti ära. Õnneks Tanel aitas mul pildid teha, sest toas ma selleks kohta ei leidnud ja õues on liiga paks lumi maas, et ise sumpama minna. Nii et ei jäänudki enam muud üle, kui kõik need asjad kirja panna ja oma kokku kuivanud ajusagaraid liigutama hakata. Peangi kohe ette vabandust paluma, kuna paljude asjde kohta lihtsalt ei mäleta enam midagi öelda. Päris paljud tooted on ikkagi otsa saanud enne minu haigeks jäämist või on just sel ajal otsa saanud, kui ma erilist tähelepanu neile ei pööranud. Nii et vabandan!
Ka sel korral leidsid mõned poolikud tooted oma tee sinna kotti, kuna on lihtsalt nii vanad juba, et neid kasutada ei kõlbaks enam. Ja kuna need pole selle pika aja jooksul ka otsa saanud, see näitab, et eriti super trooper toodetega tegemist ei ole (paar erandit välja arvata).
Aga alustan siis pihta...

Tühjad:

Juuksed:

Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care shampoon- Selle pudeli sain ema käest, kuna temale see shampoon kohe üldse ei sobinud. Mina olin/olen aga selle sarjaga väga tuttav, sest kasutasin samal ajal just selle sarja tooteid. Minu muljetest lähemalt saab lugeda SIIT

Schwarzkopf Gliss (Hair Repair with liquid keratin) Total Repair shampoon- Ka see shampoon pärineb ema käest. Just seda kasutaski ta Dove shampooni asemel ja kui tagasi koju läks, ei hakanud ta seda kaasa tassima. Minule see erilist muljet ei avaldanud, samas ei teinud ka midagi halba. Pigem jäi selle kasutuse aeg just minu haigusega samasse perioodi ja siis polnud mul erilist aega ja huvi shampooni toime kohta tähele panna.

Timotei Precious Oils shampoon ja palsam- Kunagi ammu ammu aega tagasi saadeti need mulle prooviks koos ühe teise sarjaga. Siis jäid need aga oma aega ootama. Olen üldse väga aeglane shampoonide ja palsamite kasutaja. Paki saamise ajal oli mul käsil ka üks teine bränd ja kui see proovitud sai, siis oli kord Dove käes. Ja kuna jälle jäi sisse minu haige ja juusteta oleku aeg, siis ka nende kohta ma palju öelda ei saa. Vaid seda, et jäin nendega rahule. Kööma ei tekitanud, juuksed olid pehmed ja siidised, ning tundusid niisutatud. Mida veel neilt soovida! 

Keha:

Clarins Moisture-Rich Body Lotion- See on üks kreem, mis oli jäänud mul kuskile lihtsalt seisma. Kui palju haigla vahet käisin, siis otsustasin selle lõpuks kaasa võtta ja ära kasutada (kuna mu nahk kuivas seal olles kohe eriliselt palju). Jälle midagi erilist ma öelda ei oska, kui vaid seda, et niisutas korralikult aga selle eest ei lõhnanud just eriti meeldivalt. Uuesti ei ostaks kindlasti mitte kohe, eriti kui arvestada, et tegemist on minu jaoks üsna kalli tootega.

Kalahari Body and Hand Lotion- Üks eriti hea lõhnaga väike kreemike. Ideaalne käekotis kaasas kandmiseks. Ainuke miinus oli toote kätte saamine, kui see juba tühjemaks hakkas saama. Aga mida muud loota nii pisikeselt pudelilt. Kreem ise oli mõnus ja niisutas väga mõnusalt (kasutasin pigem kätel). Imendus üsna kiiresti naha sisse ja jättis kätele väga mõnusa lõhna. Minule isiklikult väga meeldis ja kasutaksin hea meelega uuesti.

Dove GoFresh Revitalize showergel- Jälle üks Dove toode, mis mulle proovimiseks saadeti (mida veel saadeti, seda saad vaadata SIIT). Just duśigeelid on minu lemmikud sellest firmalt. Esiteks need lõhnavad imeliselt hästi, teiseks on kreemjad ja niisutavad keha ja kolmandaks on väga soodsa hinnaga. See konkreetne lõhnas kohe eriti mõnusalt ja kindlasti ostan seda sama duśigeeli veel.

Bodycare Deli Super Food For Skin Bath and Shower gel- See duśigeel on jälle üks selline toode, mille kasutuse aeg jäi minu haige olemise aega. Sellepärast ma jälle midagi erilist öelda ei oska, kui vaid seda, et see lõhnas lihtsalt imeliselt. Isegi nii hästi, et pudelil lausa kiri "love me, don't eat me". Mäletan, et kogu duśiruum lõhnas pärast kasutust, rääkimata siis veel kehast. Kahjuks see väga pikalt kehal ei püsinud.

Palmolive Chocolate Passion Body Butter Wash- Selle toote kohta oskan ma vaid halvasti öelda. Kui oleksin selle toote poest ise ostnud, siis oleksin väga kuri (sain toote Glossybox karbist). Lõhnab pudelis lihtsalt imeliselt hästi (sokolaad mulle väga meeldib), kuid tegelikkuses muutub see lõhn pesemas olles lihtsalt talumatuks. No tõesti oli jubeda keemilise lõhnaga. Aga kuna Tanel sellistest asjadest (nagu lõhn) eriti palju ei hooli, siis ära ta selle kasutas. Minust oleks see küll otse prügikasti lennanud. Ma ei ole mitte kunagi ühegi teise duśigeeli kohta nii halvast arvanud, kui selle kohta.

The Body Shop Tobacco Flower shower gel- See duśigeel on oma aega oodanud ikka väga väga kaua aega. Nimelt sain selle kunagi Eestis käies The Body Shopist kraami ostes kingituseks. Mulle väga meeldis selle lõhn ja juba ainuüksi selle pärast ostaks uuesti. Nahka ei kuivatanud, kuid erilist niisutust ka ei pakkunud.

Nägu:

Kõigepealt alustan hunniku testritega, mida kasutasin aegajalt haiglas (kui meelde tuli) ja mille kohta ma mitte midagi öelda ei oska. Vaid seda, et mitte ükski neist ilmselt halvasti ei mõjunud või kui siis pigem süüdistasin ravi, mida samal ajal sain. Igaljuhul olid need Matis Delicate Moisturising Cream, Guinot Rich "Lifting" Night Cream, Guinot "Oxygenating" Radiance Cream, Guinot Moisturizing Cream Dehydrated Skin, Guinot Eye Contour Long-Lasting Hydrating

Nurme Kitsepiimaseep- Ka see on asi, mille kohta ma ise ei oska mitte midagi öelda. Seda seepi ma ise ei kasutanud, kasutas hoopis Tanel ja tema meil selliste toodete kohta väga palju öelda ei oska. Ütles vaid, et talle sobis ja midagi viga sellel ei olnud. Samas on temal väga rasune nahk ja see konkreetne seep on mõeldud siiski kuivale ja õrnale nahale. Kuid sellest hoolimata üleliia ei niisutanud ja punne ei tekitanud.

L'oréal Nutri Gold Extraordinary Oil-Cream- Seda kreemi kasutasin ikka väga ammu aega tagasi aga kuna siiani pole ma ühtegi Tühjade postitust teinud, siis ootas ta kannatlikult ära kasutatud asjde seas seda postitust siin. Lähemalt minu esimesest muljest saab lugeda SIIT aga seda ma mäletan, et mulle see üldiselt meeldis.

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Cream- See kreem oli üks ütlemata paks kreem. Kasutasin seda just talvisel ajal ja eriti kohtades, kus nägu väga kuiv tundus. Mäletan, et mulle see kreem meeldis, kuid isegi talvisel ajal üle kogu näo kanda oli natukene liiga palju. Sobib ehk mõnele, kelle näonahk veel kuivem on kui minul. Või siis tõesti vaid kuivematel kohtadel kasutada.

Mitomo The Natural Perfect Moisture Essence Sheet Mask Snail+EGF- See on mask millega ilmselt olen väga rahul olnud, kuna see on mul juba teine samasugune. Mäletan selle konkreetse maski kasutamist aga olin siis nii läbi (loe: haige), et ei suutnud mitte midagi selle kohta kirja panna. Mul oli kunagi ammu ka plaan teha postitus, mis hõlmaks kõiki Mitomo sarja maske. Siiani on mul poolik postitus mustatndite all ootamas aga kuna üks mask on veel proovimata/kasutamata, siis pole ma seda siiani veel teinud. Ja nüüd olen eriti kurb, sest just selle Snail+EGF maski kohta mul info puudub. Muidu mulle aga sheet maskid väga väga meeldivad!

Simple Kind To Skin Cleansing Facial Wipes- Ka neid kasutasin põhiliselt just haiglas olles. Mäletan, et need mulle väga sobisid ja korra-kaks olen ka kogu meigi näo pealt nendega ilusti maha saanud. Kindlasti plaanin neid veel osta, sest väga mugav on neid just reisides kasutada. Kodus ma väga selliseid tooteid enam igapäevaselt ei kasuta. Ka ei sisalda need seda minu kardetud Polyaminopropyl Biguande't ainet koostisosana, mida näiteks paljud Garnieri tooted (ka niisked salvrätid) sisaldavad.

Järgmisena olengi ära kasutanud kaks Garnieri toodet. Üks neist on mu lemmik Micellar Cleansing Water, mida ma enam kasutada ei julge ja millest lähemalt kirjutasin SIIT. Teine oli aga Pure Active Micellar Water. See mu lemmikuks ei saanud, sest kuivatas ma nahka natukene liiga palju. Ka sisaldab see (nagu Garnieri tooted ikka) seda sama kahjulikku ainet.

MaxFactor Masterpiece Max High Volume & Definition Mascara-  Seda väikest testri suuruses ripsmetuśśi kasutasin ma suurima hea meelega. Mulle väga meeldis selle harjake (plastmassist küll, kuid tihe ning mitte väga suur) ja ka tuśś ise oli väga hea. Mäletan, et mul oli väga kahju, kui see tühjaks sai.

Järgmine toode peaks tegelikult olema vanaks läinud asjade seas, kuid millegipärast sattus hoopis tühjede asjadega ühele pildile (olgugi, et pildilt seda näha polegi). Lumene Natural Code Volume-Maximizing Mascara- See ripsmetuśś jäi mul seisma ilmselt oma liiga suure harjase tõttu. Ka on see hari liiga hõre ja minu pisikesed ripsmed jäid klompi. Pidin pidevalt teise harjasega üle kammima, et saada ripsmetele natukenegi tihedam välimus.

Vanaks läinud asjad:

Vestige Verdant Organic Bioactive Anti Ageing Mask- Selle maski kohta oskan vaid kiidusõnu öelda, kuid kahjuks ei ole ma väga suur maskitaja (eriti selliste, mis vajavad maha pesemist, liiga palju vaeva peab nägema) ja see lihtsalt elas oma aja ära. Kahju on seda küll ära visata aga enam ei julgeks ma seda oma näonahale kanda. LOE SIIT minu esimest muljet. Säilivusaeg oli 6 kuud.

Nurme Lavendi Näovesi- Selle toote lubatud omadusi mina kahjuks ei näinud. Jah, see küll värskendas aga mingit hooldavat tulemust ma ei näinud. Võib olla ei olnud mu nahk nii ärritunud, kui oleks pidanud. Samas midagi halba ka ei teinud, nii et lihtsalt värskendamiseks oli hea küll. Minul jäi aga lihtsalt seisma ja nii ta oma aja juba ära elanud ongi. Säilivusaeg oli 6 kuud.

IVR Smoothing Lip Contour Treatment- Ei tea mida ma küll seda maski ostes saavutada lootsin aga peale hetkelise niisutuse ei näinud ma küll mingit muud tulemust. Ehk sellepärast ka seisma jäi. Jälle säilivusaeg 6 kuud.

L'oreal Mat' Morphose Soufflée toonis Apricot Beige- See jumestuskreem või õigemini soufflee on lihtsalt mega mega vana asi juba. Kuigi mäletamist mööda oli vist täitsa ok toode. Enamus sellest on mul ikka ära kasutatud, kuid lõpp jäi seisma ja nüüdseks on ka ära kuivanud. Säilivusaeg 2 aastat.

Bellaoggi La Cipria Face Powder toonis 3 (Ivory)- Seda puudrit võiks veel isegi täitsa kasutada aga sellel on nii ebameeldiv lõhn, et ma lihtsalt ei taha. Kuigi paistab liiga tume minu heledale nahale, siis suvisel ajal oli täpselt õige toon. Säilivusaeg 3 aastat.

Max Factor Miracle Touch tester toonis Natural- Ma isegi ei mäleta kuidas see tester oma tee minuni leidis (vb C ja C kaudu) aga ma kasutasin seda vist ainult mõned korrad. Ilmselt ei sobinud talvisel ajal minu heledale nahale ja nii jäigi seisma/jumekamat nahka ootama. Tänaseks äärtest kuivanud, kuigi keskelt annab väga ilusa jumestuskreemi tulemuse. Ilmselt pean uuesti ostma ja proovima. Tõesti ilus jääb praegu nahale kandes.

BYS Brow Liner toonis Brown- Minu jaoks natuke liiga pehme koostisega pliiats, mis selle tõttu ka seisma jäi. Ka võiks olla natukene tumedam toon, kuna see Brown on ikka natuke liiga pruun minu jaoks. Säilivusaeg 1 aasta.

BeYu Eye Brow Definer toonis 2 (Dark Sandalo)- Jälle üks kulmupliiats, mis on liiga pehme sisuga. Kuigi mingi aeg mulle see väga meeldis, kuni toon jäi liiga pruuniks. Vajasin tumedamat. Väga meeldis mulle aga pliiatsi teine ots, kus oli väike kulmupintsel. Selline paksem küll aga sobis minule ideaalselt. Lõpuks aga väsis ka see. Nüüdseks olen leidnud omale aga uued ja paremad tooted.

Sellised tooted olidki minu "prügikotis" ja võin need nüüd rahuliku südamega päris prügisse visata. Ehk järgmise samasuuse postitusega nii kaua aea ei lähe ja loodan, et oskan siis ka ära kasutatud asjade kohta rohkem sõna võtta!

You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Issand kui halb on seda fonti lugeda - palun vaheta ära.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Küll on kahju, et sa nii arvad!
   Kas keegi teine leiab ka, et halb lugeda on? Kui rohkem lugejaid arvab, et on halb font, siis vahetan kiiresti kiiresti ära.
   Andke aga julgesti teada!

   Delete
 2. Olles viimased paarkümmend aastat olnud lugemisoskusega, saab seda ilma suurema luubita lugeda.

  ReplyDelete