Jaapani maskid - Mitomo sari

Sunday, March 19, 2017

      Lõpuks ometi olen ära proovinud ka oma viimase Mitomo maski ja nüüd ongi aeg oma väike kokkuvõttev arvustus oma armsate lugejateni tuua.
Kuna olen suhteliselt laisk inimene, siis mulle ei meeldi kasutada selliseid maske, mida peab maha pesema. Ok... 'ei meeldi' on ehk natuke liiga karmilt öeldud aga igaljuhul olen ma eelistama hakanud sheet masks ehk lehtmaske. Neid on nii mugav kasutada ja nii kuidagi mõnus tunne on neid nahal hoida (ei pea muretsema, et midagi äkki pudeneb või kuskile vastu minnes end ära määrid). Eks ma muidugi kasutan neid maha pestavaid ka ikka edasi (kuna neid on päris mitmeid kogunenud) aga eelistan siiski just neid lehe kujul maske.

Täna kirjutangi natukene oma muljetest Mitomo maskidest. Eestis on need saadaval ILU poodides, tänaseks võib olla ka juba mõnes muus poes.
Kui mina need ostsin, siis oli nende hinnaks 1.90, nüüd aga avastasin ILU kodulehelt, et nende hind on tõusnud 2.50 peale. Hmmmm... ei ole meeldiv üllatus!
Igaljuhul... Eestis on saada kuus erinevat maski, kuid mina kirjutan ainult neljast. Juba varem olen kirjutanud kuldsest ehk siis Gold + Bee Venom maskist (sellest korrast saab lugeda SIIT). Tegelikult proovisin ka seda kuuendat maski (punases pakis, Snail + EGF) aga kuna maskitamine jäi minu haige olemise perioodi, siis ei mõelnud ma üldse sellele, et võiks oma mulje ka kirja panna.
Kui nüüd aga hoolega seda ILU kodulehte vaatan, siis seal ei ole enam Q10 + Lithospermum maski. Mina selle sealt aga kunagi sain, nii et avaldan oma arvamust selle kohta ikkagi (äkki mõnes poes on siiski olemas).
ILU kodulehel kirjutatakse nende maskide kohta üldistavalt just nii-
  Jaapanlased on tuntud kui tervislikest eluviisidest lugupidav rahvas, kes pööravad erilist tähelepanu looduslikele ja traditsioonilistele toidu- ning kosmeetikakaupadele. Paljud üritavad Jaapani naiste ilu saladust mõistatada ning aru saada, kuidas nendel õnnestub oma noorust säilitada. Mitomo maskid on kõrgkvaliteediga Jaapanis toodetud näomaskid, mis aitavad näonaha ilu ja tervise eest hoolitseda.
Mask Platsenta + Plaatina
Platsenta aitab kaasa naha kollageeni, elastiini ning hüaluroonhape tootmisele, mis omakorda annab nahale siledust ning elastsust. Plaatina - komponent, mis aitab saavutada naha noorusliku ilme.
Kasutamise juhendPange mask näole ning hoidke 20-30 minutit. Vältige kokkupuudet silmadega. Pärast maski eemaldamist masseerige õrnalt näonahka ekstrakti paremaks imendumiseks.
Minu mulje

Lõhn: Väga mõnusa magusa lõhnaga mask.
Tulemus: Näole kandes on mask natuke jahe ja ebamugav, kuid pärast mõnda minutit muutus mõnusaks maskiks. Kogu aja, mil mask näol oli, lõhnas see imehästi. Pärast maski maha võtmist oli nahk kergelt punetav. Kortsud olid kadunud, nahk väga sile ja pehme. Pärast liigse toote sisse masseerimist jäi nahale kleepuv kiht.
Tunde Hiljem: Hommikuks oli kahjuks ühele põsele tekkinud mõned punnikesed, kuid õnneks kadusid need pärast paari päeva.


Mask Hüaluroonhape + Lithospermum
Hüaluroonhape on tõhus niisutav aine, mis efektiivselt silendab kortsusid. Lithospermum on taime ekstrakt, mis omab tervendava, antiseptilist ja rahustava toime.
Kasutamise juhendPange mask näole ning hoidke 20-30 minutit. Vältige kokkupuudet silmadega. Pärast maski eemaldamist masseerige õrnalt näonahka ekstrakti paremaks imendumiseks. Peale maski kasutamist ei ole vajadust nägu pesta.
Minu mulje

Lõhn: Õrnalt magus.
Tulemus: Korraks on nahal tunda kerget kipitust, kuid see kadus. Mõne aja pärast muutus pigem jahutavaks. Pärast maski eemaldamist oli nahk väga mõnusalt pehme ja ei vajanud ka lisa niisutust. Õrnalt jälle siiski kleepuv. Kortsud olid tunduvalt vähem märgatavad.
Tunde Hiljem: Hommikul oli nahk väga pehme ja niisutatud.


Mask Kollageen + Lithospermum
Kollageen on valk ning sidekoe koostisosa, tänu millele toimub pidev naharakkude uuendamine, nahk muutub siledaks ja elastseks. Kollageen sisaldab selliseid komponente nagu hüdrolüüsitud kollageen ja elastiin, mis on vajalikud näonaha noorusliku ilme säilitamise jaoks. Lithospermum on taime ekstrakt, mis omab tervendava, antiseptilist ja rahustava toime.
Kasutamise juhend: Pange mask näole ning hoidke 20-30 minutit. Vältige kokkupuudet silmadega. Pärast maski eemaldamist masseerige õrnalt näonahka ekstrakti paremaks imendumiseks. Peale maski kasutamist ei ole vajadust nägu pesta.
Minu mulje:

Lõhn: Pakki avades oli tunda väga mõnusat magusat lõhna, kuid nahal olles lõhn kadus.
Tulemus: Kui tavaliselt teised selle firma maskid on jahedad ainult peale kandes, siis selle maski jahedus püsis lõpuni. Pärast maski eemaldamist oli tunda, et nahk on pinguldatud. Ei jätnud ka mingit kleepuvat kihti nahale, kõik oli ilusti kohe naha sisse imendunud. Ei vajanud ka lisa niisutust. Peeglisse vaadates oli näha, et nahk on rohkem pingul ja kortsukesi oli vaevu märgata.
Tunde Hiljem: Hommikul ärgates oli nahk ikka veel pinguldatud ja piisavalt niisutatud, nii et ka siis ei kreemitanud ma nägu nagu tavaliselt seda tegema pean.

Mask Q10+Lithospermum
Coenzyme Q10 on looduslik aine, mis on kõiki keharakkude koostisosa. Coenzyme Q10 on antioksüdant, mis aitab kaasa naharakkude taastamisele ning regeneratsioonile. Samuti silendab see komponent ta kortse ning kaitseb nahka vananemise eest. Lithospermum on taime ekstrakt, mis omab tervendava, antiseptilist ja rahustava toime.
Kasutamise juhendPange mask näole ning hoidke 20-30 minutit. Vältige kokkupuudet silmadega. Pärast maski eemaldamist masseerige õrnalt näonahka ekstrakti paremaks imendumiseks.
Minu mulje

Lõhn: Magus, väga mõnus lõhn
Tulemus: Kogu maski näol olemise ajal on tunda jahedust. Pärast maski maha võtmist jäi nahale veel toodet, mis tuli kergelt naha sisse masseerida. Nahk jäi kergelt punetav, kuid tundub pingul ja natukene ka kleepuv. Otsaesised kortsud on tunduvalt vähem märgatavad.


Kõikidest proovitud Mitomo maskidest meeldis mulle kõige rohkem Kollageen + Lithospermum mask. Kuigi kõik olid üsna sarnased, siis väike erinevus oli neil kõigil siiski olemas. Mina soovitan neid maske küll proovida, lihtsalt juba mugavuse mõttes.
Olen nüüd igal juhul nii suur fänn, et plaanin ka üht suuremat tellimust otse Koreast. Leidsin tänu youtube'ile ühe e-poe, kus just leht maskide valik on üsna meeletu. Muidugi on seal ka igasugu muud huvitavat kraami ja ka hinnad on tunduvalt paremad kui Eestis. Ja siin kandis, kus mina elan, pole midagi sellist üldse saada. Nii et kui kellelgi huvi on, siis minge vaadake seda Korea kosmeetika lehte ise ka beautynetkorea.com

You Might Also Like

0 kommentaari