H&M Cosmetics

Thursday, November 26, 2015

         Tasapisi hakkan ennast jälle inimesena tundma ja täna otsustasin, et proovin üle pika pika aja blogile aega pühendada. Seni olen poole silmaga ainult teiste blogisid jälginud. Ok, umbes kuu-kaks tagasi oli aeg, kus ma ei suutnud isegi seda teha. Päris ausalt öeldes tekkisid mul vahepeal isegi sellised halvad mõtted, et kas ma üldse enam sellega (blogimisega) tegeleda tahangi. Lihtsalt ei ole seda jõudu ja innustust eriti pikalt praegu arvuti taga istuda. Samas oleks nii palju Teiega jagada. Õnneks sai positiivsem pool siiski võitu ja siin ma nüüd siis jälle olen. Alustan siiski tasa ja targu ja igapäevaseid postitusi kohe ei luba.

Alustangi siis mõnest uuest asjast, mis ma endale septembri alguses sünnipäeva puhul lubasin.
Mitte palju aega enne minu septembri kuist H&M sattumist olid nad just alles välja tulnud uue kosmeetikasarjaga ja loomulikult tahtsin ma kangesti seda proovida. Et aga Eestisse sõit oli kohe kohe ukse ees, siis päris hulluks ma minna ei saanud. Hea meelega oleks suurema hunniku kokku krabanud. Mitte et seda nüüd nii väga vajanud oleksingi! Oh well... Et aga sünnipäev oli kohe kohe käes, siis viis asja ma endaga koju kaasa ikkagist tõin.
Minu valikuks osutusid kolm puudrilist toodet ja kaks huuletoodet. Eriti põnev oli Lip Fixation Primer. Ma ei olnud sellist toodet kunagi varem proovinud, nii et see oli minu jaoks midagi täiesti uudset. Teiseks valisin ma omale ühe üsna sügisese ja julget tooni (015 Mauveine Queen) Cream Lip Colour huulepulga, mis esimeste katsetuste järgi väga meeldib. 
Immaculate Compact Foundation ja True Matte Finishing Powder olid kaks toodet, mis valisin üsna riskantselt. Nimelt oli kogu sari Bodo H&Mis alles nii värskelt välja pandud, et väga paljudele toodetele ei olnud veel testreid juurde pandud. Ja kuidas sa ostad puudrit ilma õiget tooni nägemata. Lootsin, et paki peal olev toon vastab ka tegelikkusele ja otsustasin proovida toone vastavalt Golden Beige ja Ivory. Õnneks väga mööda ei pannudki.
Kõige kindlamini teadsin ma, et tahan proovida nende Hi-Definition Invisible Powder'it. Seda toodet olen ma neist kõigist ka kõige rohkem kasutanud ja seda soovitaksin ma küll teistelegi. Kuigi ma viimaste kuude jooksul eriti palju kosmeetikat kasutanud ei ole, siis sellest hoolimata on see kindlasti minu uus suur lemmik. Puuder on täiesti läbipaistev ja matistab/kinnitab igasuguse jumestuskreemi perfektselt. 
Kripeldama jäi veel üks lauvärv, mida ma nüüd uuesti poole silmaga otsides enam leida ei suuda. Miks ma seda siis küll ära ei ostnud, ometi oli see mul ju lausa näpuvahel!!! Oh mind rumalat! Ilmselt tulevikus ma selle jahile veel lähen ka :)

Üldmulje on mul H&M uuest kosmeetika sarjast jäänud väga hea. Kuid nagu ma juba mainisin, siis eriti palju ma neid kasutada veel ei ole saanud. Täitsa hämmastav, ma olen juba kaks kuud ilma meigita ringi liikunud. Põhiliselt küll kodus teki alt alla korrusele diivanile ja vastupidi aga ka näiteks pärast Bodos arsti juures käimisi mõnes poes niisama ringi vaadates.
Tunnen meigist tegelikult tohutust puudust aga samas näen, et see meigivaba aeg on mu näonahale mõjunud lihtsalt imeliselt. Vähemalt mõni hea asi ka selle kõige halva juures :D

You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Nii kahju, et Eestis ainult Ülemiste H&Mis ilutooteid müüakse, satun Tallinna üliharva. Prooviksin hea meelega need tooted ära, nende pakendid meeldivad juba väga :) Küünelakkidest ostaks kohe vähemalt 5 tükki :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot seda ma ei teadnudki, et Eestis ainult ühes poes neid on! See on tõesti kahju.

   Delete
 2. oiii nüüd tahan eriti H&M kosmeetikat proovida! need puudrid tundusid tõesti head olevat. peab siis Ülemiste keskuseni ennast vedama :) Jaana K.

  ReplyDelete