Sügiseks valmis... peaaegu!

Thursday, October 01, 2015

    Veel enne Eestisse sõitu, käisime me kohalikus kaltsukas kolamas.
See pood on ikka nii üllatusi täis. Vahest ei leia sa sealt mitte kui midagi, teine kord jälle tuled kotitäiega välja. Nii juhtuski ka sel korral. Minu saagiks said päris mitmed sügiseks vajalikud esemed. Täna neid asju Teiega jagangi.
Hallid Acne Jeans teksad on mu lemmikud. Esiteks on need nii mõnusast pehmest materjalist ja teiseks teevad need mind nii peenikeseks :D Plussiks veel ka see, et need olid peaaegu et kandmata. Hinnaks, kui nüüd õigesti mäletan, siis umbes 7 eurot.
Selle pikkade varrukatega H&M t-särgi üle on mul ka väga hea meel. See on pikemat sorti, mis ulatub ilusti püksi, no et talvel selg külma ei saaks #vanaemadeprobleemid  Hind oli umbes 3 eurot.
Ka järgmine t-särk on pikkade varrukatega. Samuti pikem aga seljas natukene lohvakam. Hind umbes 3 eurot. 
Tumesinine Londoni kirjaga pusa on seest eriti pehme ja sellepärast see ka valituks sai. Olgugi, et on number liiga suur. Hinnaks umbes 5 eurot.
Selle musta jope üle on mul ka kohe eriti hea meel. Siinses niiskes kliimas kuivaks jäämiseks vajasin ma hädasti ühte pikemat mantli taolist jopet. See on just selline, no vb oleks võinud see natukene paksem olla aga sügiseks on küll piisav. Hind oli umbes 7 eurot.
Peale jope on see pehme pluus siiani kõige rohkem kantud riideese, sellest saagist vähemalt. Natukene pikem võiks see ju olla aga oma pehmusega teeb selle miinuse kiirelt tasa. Hinnaks oli umbes 3,50 eurot. 
Pruunikas paks kampsun oli hinna poolest kõige kallim (8 eurot) ja selle eest pean tänusõnad ütlema oma ämmale, just tema rahakott kergenes selle võrra. Kampsun ise on igati mõnus talvel jope all kandmiseks või siis kodus kamina ees soojas istumiseks. Kõige suurem pluss on see suur ja paks kaelus :)
Sellised ostud said tehtud siis BruktButikk'ist selle sügise alguses. Nüüd olen peaaegu et valmis seda värvilist aastaaega vastu võtma :)

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Nähh...kõik asjad mida mul ka vaja oleks..kade olen. mul ikka ei joppa seal :) kui mõni pikkade varukatega pluus ära tüütab võid vabalt mulle sokutada :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oleks pidanud ikka eile kaasa tulema ;)
   Eks ma mingi päev hakkan oma riidekappi jälle sorteerima, säti ennast siis minu juurde :D

   Delete