Tühjad #10

Sunday, October 11, 2015

         Käes on jälle aeg jutustada mõningatest ilutoodetest, mis aja jooksul otsa saanud on. Viimasest korrast on juba üsna palju aega möödas ja tühjad potsikud ei taha enam karpi ära mahtuda. Kuna 12 toodet ootab muljetamist, siis alustangi kohe pihta.

KEHA: 
Pino Shower Me! dusivaht oli minu jaoks üks üsna uudne toode. Natukene lähemalt kirjutasin nendest SIIN ja SIIN. Nüüdseks olen ma oma esimese pudeliga ühelepoole saanud ja pean mainima, et see oli väga mõnus toode. Ühest pudelist jätkus tõesti kauaks ajaks ja lõhn, mis kogu vannitoa täitis, oli lihtsalt super. Esimesena kasutasin ära siiski granaatõunalõhnalise ja nüüd ootab kasutamist ka greibi oma. Selle lõhn meeldis mulle rohkem ja suuresti just sellepärast ma selle teiseks jätsingi. Ma ei jõua juba ära oodata, et saaks pessu minna!

Guinot Eau-Neuve Energic Energising Scented Body Water on maailma parima lõhnaga kehavesi. 100 ml pudelist jätkus väga pikaks ajaks ja kindlasti ostan selle toote kunagi uuesti. Kasutasin seda päevase lõhnastajana ja kui tundsin, et vajan natukene energiat juurde. Kahju on isegi tühja pudelit ära visata, sest see lõhnab siiani imehästi ja kardan, et unustan kui hea see lõhn oli :)

Olen enda jaoks Dove higipulgad avastanud juba ammu, kuid just meestele mõeldud tooteid olen kasutama hakanud alles viimase aasta jooksul. Salaja olen muidugi Taneli tagant neid ikka näpanud, kuid päris isiklikku ma ostnud polnud. Nüüd siis juba mingi aeg tagasi soetasin ma päris esimese ka omale. Põhjus väga lihtne.... Need töötavad minu arust palju paremini. Dove Men +Care Silver Control Anti-Perspirant lõhnab mehiselt (loogiline ju!), kuid kehale seda väga tugevalt tunda ei jää. Pigem mulle see õrn mehine lõhn meeldibki. Kindlasti tuleks lasta selle valgel kreemisel tootel pärast peale kandmist natukene kuivada, enne kui musta värvi riideid selga panema hakata. Kipub määrima. Higistamise eest kaitseb aga super hästi ja tagab lõhnavad kaenlaalused terveks päevaks.
JUUKSED:
Dove Hair Therapy Nutritive Solutions Nourishing Oil Care shampoon & palsam on järjekordne sari Dove poolt, mis minule sobinud on. Juuksed on pehmed ja siledad. Ja lõhnavad ka pärast kuivamist väga mõnusalt. Pikemat arvustust saad lugeda SIIT

Garnier Fructis Split-Ends Bandage juukseõli olen kasutanud juba terve igaviku. Ei tahtnud see kuidagi otsa saada. Lõhnab nagu paljud teised Garnieri tooted, värskelt ja mõnusalt. Kuna mu juuksed on üsna peenikese karvaga ja peadligi, siis kasutasin seerumit pigem ainult juuste otstes (seal kus see ka rohkem mõjuma peaks). Umbes pool pumbatäit hõõrusin rätikukuivadesse juustesse ja lasin lihtsalt kuivada. Pärast olid juukseotsad siledad ja terve välimusega. Ja lõhnavad.
NÄGU:
Garnier Micellar Cleansing Water All in 1 on mu kõigi aegade lemmikum puhastusvahend ja sellest olen ma väga mitmeid kordi juba ka kirjutanud. Kui veel huvi on, mida täpsemalt, siis vaata mu eelmisi tühjade postitusi. 

Mitomo The Natural Perfect Moisture Essence Sheet Mask oli järjekordne selle brändi mask, millest ma praegu tegelikult väga pikalt kirjutada ei tahakski. Põhjus lihtne.... plaanin lähiajal Teieni tuua ühe kokkuvõtvama Mitomo maskide arvustuse, kus iga maski kohta eraldi arvamus kirjas. 

L'oréal Age Perfect Extraordinary Oil-Cream oli minu naha jaoks natukene liiga vänge. Kasutamise ajal oli nii häid kui ka halbu hetki, millest kõigest lähemalt kirjutasin SIIN

Max Factor X Skin Luminizer Foundation, toonis 75 Golden, oli minu nahal imeilus. Väga mõnus jumestuskreem, mis jättis näonaha kergelt kumama. Ühildus nahaga väga hästi ja oli ka üsna hea katvusega. Uus on juba ootamas.

Esimese hooga mulle selle Yves Rocher Pure Light Light & Luminous Foundation tugev lõhn kohe üldse ei meeldinud. Kuid kuna nahale jäi ilus, siis kasutasin seda vahepeal lausa igapäevaselt. Lõhnaga ilmselt harjusin. Kattis hästi. Talvisel ajal oli minu tellitud toon, Beige 200 Teint Clair, ilmselt ehk natukene liiga tume, kuid suvel sobis imehästi. Nägu jäi kergelt kumav, mis tulenes ehk jumestuskreemis sisalduva Radiance Boosting Rice Extract'ist. Pumbaga pudel, milles üsna vedel toode. Ilmselt kasutaksin seda toodet veel, kuid tellima esialgu ei hakka.

Ja viimane toode... samuti Yves Rocher'ilt... Lash Plumping Mascara. Minu vaieldamatu lemmik ripsmetuśide seas. Ka sellest olen ma mitmeid kordi juba kirjutanud. Järgmisena ootab kasutust sama toode, kuid veekindla versioonina. 
Niisugused tooteid said siis seekord lahti harutatud.
Need pudelid / potsikud võivad nüüd rahulikult oma tee prügikasti leida ja järgmised võivad jälle kogunema hakata :D

You Might Also Like

0 kommentaari