OOTD #113 02.09.2015

Friday, October 30, 2015

      Kuna enesetunne hakkab tasapisi paremuse poole liikuma, siis kasutan seda kodus istumist ära just sellega, et toon Teieni kiirelt mõned vanad võlad. Jätkan sealt, kus pooleli jäi, kuid proovin seda nüüd veel kiiremini teha. Püüan mõned eraldi planeeritud postitused kokku panna mõne teisega, et siis kiiremini tänasesse päeva jõuda. Tean jah, et räägin seda juba jupp aega aga kuna tervis on võtnud oma aja, siis nüüd lõpuks saan selle lubaduse ehk ka täita.

Alustan täna aga pea kaks kuud vana outfitiga. Mõtlesin küll, et jätan mõned nendest vahele aga kuna kõik komplektid mida selle sügise alguses üles pildistasin, meeldivad mulle nii väga, et soovin neid siiski ka Teiega jagada.
Päev enne minu sünnipäeva oli meil väike trip Bodosse. Nimelt tulid meile Taneli vanemad Hiiumaalt nädalaks külla ja meie sõitsime neile siis lennujaama vastu. Päev oli mõnusalt päikseline ja veel üsna soe. Nii saingi terve päeva hakkama selle lihtsa ja väga mugava komplektiga. Ok, valetan.... õhtul pärast päikseloojangut pidin ikka jope peale panema. 
Pluus & t-särk- BruktButikk kaltsukas
Teksad- Vero Moda outlet
Tennised- tellitud Poolast
Päikseprillid- Terranova
Väike kaader ka sellest imeilusast kohast, kus pildistamise peatuse tegime. Tegelikult on selliseid kohti terve teeäärne täis, kui vaid oleks aega igas kohas peatuda :D 
Homme ehk õnnestub Teiega jagada ka neid väikseid oste, mis Eestis olemise ajal tegin (nii palju kui ma seal haigena ringi shopata suutsin).

Seniks aga ilusat reede õhtut ja kes pidutsema läheb, palun tehke seda minu eest ka :D


You Might Also Like

0 kommentaari