Farmasi High Performance Foundation

Saturday, October 10, 2015

             Kas Te olete kunagi kuulnud sellisest firmast nagu Farmasi?
No mina igaljuhul ei olnud. Kuni umbes pool aastat tagasi sain oma tütre käest selle firma jumestuskreemi. Tema oli selle kuskilt saanud aga kahjuks oli toon tema jaoks natukene liiga tume. Kuna nimi oli võõras ja toon tõesti tundus natukene liiga tume, siis panin selle kuskile sahtlisse oma aega ootama. Mõtlesin, et tooni annab ehk isegi mõne heledama jumestuskreemiga segades natukene heledamaks toonida, no kui viitsin jamamist ette võtta. Et aga käsi alles nüüd selle toote katsetamiseks tõusis, siis täna kirjutangi sellest lähemalt. Olen seda jumestuskreemi nüüd täpselt kaks korda näkku määrinud ja võin selle Esimese Mulje postituse alla liigitada küll.
Natukene googeldades leidsin, et tegemist on Türgist tuleva firmaga, mis esialgse mulje kohaselt tegeleb kataloogi toodetega. No umbes nagu meil on Avon ja Oriflame. Erinevuseks ehk see, et nende kataloogis on ka kodutarbed.
Hind: Internetis ringi otsides leidsin ühe nende toodete kataloogi, kus hinnad ka sees (kodulehel need puuduvad). Nii leidsingi selle High Performance Antiagning & Skin Perfecting Foundation'i (nüüdseks on nad natukene pudeli disaini muutnud) hinnaks umbes 15 eurot. 
Pakend/Välimus: Minu valduses olev pudel on pumbaga ja sisaldab 30 ml toodet. Natukene võiks ju nuriseda selle pumba üle, et toode võiks paremini välja tulla aga see miinus kipub olema väga paljudel pumbaga jumestuskreemidel. 
Koostis: 
Mida toode lubab: A lightweight liquid full coverage foundation with Thermus Thermoshilus. A formula for anti-aging, revitalizing and firming effects which over time provides cellular nutrition and improves skin. Protects skin from the damage of UV rays.
Lõhn: Lõhnab üsna tugevalt, kuid isegi seisnud toote kohta, mitte väga halvasti. Kartsin küll, et kui juba avatud toode kaua seisab, siis ehk on ka toode sees halvaks läinud ja sellest ka lõhnaga märku annab. Minu õnneks aga see seda teinud ei ole.
Konsistents: Nagu juba mainitud, siis tegemist on Full Coverage jumestuskreemiga, tänu sellele on ka toode pigem paksemapoolsem. Nahale kandes ühildub väga hästi ja ka mitut kihti on väga lihtne peale kanda (kuigi minul seda siiani vaja pole läinud). Ja kui rääkida lubatud katvusest, siis seda see tõesti teeb hästi juba esimese kihiga.
Tulemus: Esimene kord nahale kandes olin tõesti üllatunud. Ei oleks uskunud, et täiesti tundmatu firma ja ka pudelist tunduv liiga tume toon, suudab naha nii hästi katta ja nii hea välja näha. Igaks juhuks proovisin ka teisel päeval sama jumestuskreemi, et ikka veenduda kas tõesti olen avastanud nii hea toote. Lisaks heale katvusele kestab see näol ka väga pikalt. Pärast pikka päeva peeglisse vaadates, on nahk ikka sama hästi kaetud. Vaid nina ümbruses on toode maha kulunud, kuid see on tingitud mu tihedast nuuskamisest.
Hinnang: Esialgsete proovimiste järgi võin küll vaid kiidusõnu öelda. Kindlasti kasutan ma seda nüüd tihedamalt edasi ja ehk siis mõne aja möödudes näen, kas on midagi muutunud.

Lõpetuseks võin vaid öelda, et vahest võib vabalt katsetada mõnda täiesti võõrast brändi. Nii võib enda jaoks ka positiivseid üllatajaid leida :D

PS! Postituses kasutatud kaldes lõik pärineb internetiavarustest!


You Might Also Like

0 kommentaari