Anastasia Beverly Hills Brow Wiz

Friday, October 02, 2015

Täna õhtul jutustan natukene ühest üle maailma populaarsest tootest.
Anastasia Beverly Hills on kuulsaks saanud just oma mega heade kulmutoodetega. Kahjuks selle firma tooteid veel ametlikult Eestis ei müüda, kuid läbi anastasiabeverlyhills.com kodulehe on neid tooteid võimalik tellida küll. Kuna mina elan Norras, siis siin neid mõnest kosmeetikapoest ikka leiab. Muidugi pean selleks ikka lähimasse linna minema, Bodosse näiteks.
Nii oligi, et kui me juuli kuus Bodos käisime, kasutasin juhust ja ostsin oma esimese ABH toote. Valikuks osutus just kulmuvärv, kuna nendega olen ma just enim hädas. ABH Brow Wiz toonis Ebony ongi see mis ma koju kaasa tõin ja täna sellest pliiatsist oma muljet jagangi.
Hind: Ilmselt on hinnad erinevad, kuid mina maksin selle eest siinses Kicks poes 219 NOKi, ehk siis umbes 23 eurot.
Pakend/Välimus: Pisike peenike pliiats, mille teises otsas on mugav väike harjake. Pliiats ise on mugavalt välja keeratav, ei vaja mingeid teritajaid.
Konsistents: Pliiatsi süsi tundus esialgu üsna tugev ja kartsin, et ehk pean kasutama kulmu joonistades tugevat kätt. Õnneks aga hakkab värv väga hästi kulmule ja seda on ka väga kerge harjaga hajutada. Liiga pehme pliiats ei olekski hea olnud.
Tulemus: Esimene kord pliiatsit kasutada oli üllatavalt lihtne. Arvasin, et peab mitmeid kordi ikka harjutama. Värv hakkab väga hästi peale ja tänu pliiatsi peenikesele süsile, kandub värv just sinna karvade vahele, kuhu tarvis on.
Kulmud püsivad ideaalsed terve päeva. Värv ei jookse mööda nägu laiali ja kaamerat kasutades ei kulu kulmuvärv maha. Just sellega olen ma varasemalt väga hädas olnud. Näiteks Prahas käisin terve päeva ühe kulmuga ringi :(
Igaljuhul... Mina soovitan seda konkreetset kulmupliiatsit küll kahe käega.
Ja nii palju kui ma kuulnud olen, siis ka teised Anastasia Beverly Hills'i tooted vastavad oma kuulsusele.
Kunagi tellin/ostan kindlasti mõned selle firma huulevärvid ja kui juba unistamiseks läks, siis tahaks ka nende Contour Kit'i.

Kas Teie olete ABH tooteid kasutanud ja mis muljed jäänud on?

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Väga lahe postitus, olen ise ka mõelnud selle toote tellimisele ja kusjuures selliselt lehelt nagu www.beautybay.com saab väga lihtsalt nii Anastasia Bevery Hills'i kui ka muid brände tellida, mis muidu on suht raskesti kättesaadavad. Seal veel see, et kui tellimus ületab 21€, siis on postitamine tasuta :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, peab pilgu peale viskama. Kindlasti saadavad nad Norra ka :D

   Delete
 2. väga hea arvustus! pean kindlasti lõpuks ära proovima :)

  ReplyDelete