Zoeva pakike

Monday, September 07, 2015

        Täna, päev enne Eestisse puhkusele sõidu alustamist, jutustan natukene ühest tellimusest.
Olen juba kaua aega unistanud Zoeva pintslitest ja neid Zoeva-shop.de lehel nillimas käinud. Nüüd mõned kuud tagasi täitsin oma suure unistuse ja tegin tellimuse ära.
    Kaua aega ei suutnud ma otsustada, millist komplekti ma vajan. Muidu oleksin väga soovinud nende pintsleid Romantic Copper või Feminine Chic toonis, kuid kahjuks on seda värvi komplektid veel natukene liiga väiksed ja mõni pintsel minu jaoks üsna ebavajalik, samas kui mõni palju vajalikum pintsel komplektist üldse puudub. Üksikult juurde ostes oleks aga palju kallimaks läinud, sest soovisin ka MakeUpToteZoeBag tellida. Hea suur kott, kus reisile minnes oma kosmeetika sisse panna. Muidu käin oma saja erineva kosmeetika kotikesega.
Võtsin lõpuks otsuse vastu ja tellisin MakeUpArtistZoeBag komplekti. Lisaks pintslitele tellisin veel natukene kosmeetikat ka. PõsepunaHuulepulga, selle Silmapliiatsi ja Skyline silmapliiatsi, mis hetkel nende lehel otsas on.
Pintslite komplekt sisaldab lausa 25 imelist piltslit. Ja kui esialgu arvasin, et mõni neist ikka kasutamata jääb, siis tänaseks olen kasutanud neid kõiki ja ma olen ülimalt rahul.
Mina tellisin oma paki siia Norra ja tänu sellele läks mu pakiga lubatust kauem aega. Seda sellepärast, et mu Norra isikukood ei olnud veel postifirma süsteemis sees ja nad pidid seda kuskil kinnitama. Kokku läks paki minuni jõudmisega aega lausa kolm nädalat, muidu lubavad nad paki DHL-iga kohale toimetada 3-11 päevaga. Transport siia oli 12 eurot, Eestisse on 7,50. Kahjuks on toodete enda hinnad Eestisse tellides natu kallimad, kui siia Norra, aga ei midagi meeletut.

Mina olen oma tellimusega küll väga väga rahul.
Maksin selle eest küll suure summa, kuid iga asi sellest tellimusest on oma raha väärt ja soovitan seda firmat kindlasti ka teistele.

Järgmine postitus tuleb loodetavasti aga juba kodumaalt, kuhu paariks nädalaks puhkama saab :D

You Might Also Like

8 kommentaari

 1. Väga lahe postitus! Ma tellisin kaks kuud tagasi Zoeva pintslid ja olen nendega väga rahul. Osad pintslid on paraku sellised, milleta enam oma meigirutiini isegi ette ei kujutaks. Nüüd plaanin uut tellimust. Mulle meeldivad nende rose gold kollektsiooni pintslid ja samas tahan paari pintslit endale topelt. Kas Sul oli ka pakil must vöö ümber? Kuidas Sulle nende kosmeetika tundub?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tänan!
   Jaa, need rose gold pintslid on super ilusad. Aga neid vist kahjuks üksikult ei müüda veel? Muidu tulevikus telliks ehk kindlasti mõne näiteks silmavärvi pintsli veel lisaks :)
   Aga ei, minu pakil ei olenud musta vööd ümber. Mis see olema oleks pidanud?
   Kosmeetika tundub väga mõnus. Põsepuna on väga mõnusa siidise koostisega ja huulevärv on lihtsalt imeline. Minu kindel uus lemmik!

   Delete
  2. Ma tellisin kõik üksikult ja odavam oleks tulnud tellida komplekt. Eks elu õpetab, kuid kohale tulid Zoeva pintslid mustas paberis ja must siidist paberist vöö oli ka :)

   Delete
  3. Sain mõni aeg tagasi kätte teise Zoeva pakikese ja sel korral tellisin ka ühe huulepulga. Kui põsepuna, silmapliiatsid ja pintslid on kõik suurepärased, siis huulepulk tekitas pettumuse. Koostis pole hea ja seda on raske huulele kanda. Kui huul on pisut katki, siis kahjuks jääb ta huulel võimatu. Heleda tooniga läksin ka alt. Kuid testin seda veel ja siis ehk kirjutan :)

   Delete
  4. Oi oi oi! Millise huulepulga sa tellisid? Siis tean seda mitte tellida.
   See pliiatsi moodi huulepulk on küll super mõnus ja hea. Minu igapäevane lemmik kindlasti

   Delete
 2. Kas pintslid toodi otse koju või läksid postkasti/postimajja järgi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina pidin pakile ise järgi minema aga elan ka sellises kohas, kuhu kullerid niisama lihtsalt ei tule. Eestis arvan, et dhl toimetab paki ikkagi ise tellijani.

   Delete
 3. hea mõte suurem komplekt tellida! ja see kott tundub väga ruumikas ja mugav kasutada :)

  ReplyDelete