Pure Luxury Berlin Citylight & New York Citylight

Sunday, September 27, 2015

             Igal sügisel avastan ma ennast ikka ja jälle poodides küünalde järgi õhkamas! Mida pimedamaks õhtud muutuvad, seda rohkem ma neid koju kokku ostaks. Ka Eestis olid mul alati erinevad küünlad laua peal põlemas.
Siin Norras on küünlad kohe eriti populaarsed. Kusagilt ma vist isegi kuulsin juttu, et norrakad armastavad küünlaid sellepärast, et nii ei tunne nad ennast pimedal ajal üksikuna. Oli vist nii see jutt.
Erinevaid küünlaid müüakse siin igas tavalises toidupoes, rääkimata siis veel kodutarvete poodidest, kus on neid lausa kuhjades. Ilmselt tuleneb see armastus ka saabuvast pimedast aastaajast, sest igas kodus mõni küünal kuskil ikka põleb. Minusugusele "fännile" väga mõnus aeg ja koht.
Juba enne, kui ilmad meil sügiseseks kiskuma hakkasid, avastasin ma meie kohalikus kodupoes need Pure Luxury lõhnavad küünlad. Olin sillas! Esiteks näevad need imeilusad välja (sobivad näiteks minu veel olematule meigilauale) ja teiseks lõhnavad ka super super hästi. Esialgu ma mõlemat küünalt osta ei plaaninudki, et aga olen üsna otsustusvõimetu tegelane (valik oli tõesti raske, mõlemad küünlad lõhnavad võrdselt hästi) siis umbes 70 NOKi ma nende kahe peale ikkagi ära kulutasin.
Kuidas Teil suhted küünaldega on?
Kas olete samasugune "raha põletaja" nagu mina?
Kui jah, siis millised on Teie lemmikud?

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Ma olen kahjuks või pigem õnneks samasugune rahapõletaja. Vahel võin panna küünla juba hommikul põlema, eriti sügisel. Nii mõnus on üksi kodus olla, küünal seltsiks vaikselt põlemas. Kuidas need küünlad lõhnavad? Kas magusalt?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt! Mul on samamoodi :D
   Need küünlad ei lõhna üldse magusalt, pigem rohkem natukene mehiselt. Mulle väga magusad küünlad ei meeldi, läheb liiga imalaks.
   Sinu küünla põletasin vist kahe päevaga ära :D Ja isegi püüdsin kokku hoida!

   Delete