Siis kui meie ka lõpuks suve nautima saime :)

Monday, September 28, 2015

                        Ühel augustikuu õhtul käisime meie ka suve nautimas. See oli esimene kord, kui läksime oma maakonnast kaugemale uudistama ja leidsime väga ilusa piirkonna naabrite juurest :)
Umbes kahe tunni autosõidu kaugusel asub väike Hamaroy linnake. See on esimene lähim koht kus saab näiteks burksi ja hot dogi. Ka on seal linnas natukene suurem toidupood, kus saaks aegajalt oma varusid täiendada. Meie külapood on kahjuks üsna väikse valikuga.
Sel õhtul oligi meil plaanis seal poes natukene head paremat kokku osta ja siis kuskile grillima minna. Peab mainima, et lihavalik siin Norras just kõige parem ei ole. Tasub tõesti pigem kala süüa :) Või parem igasugune marinaad üldse ise teha, kui selle õige lihatüki poest leiadki. Aga see selleks! Mõnus õhtupoolik oli sellegipoolest ja mõned pildid siin Teilegi!
Vabandan ette ja taha, kui mu laused ja jutt täna eriti hästi ei kõla. Nimelt piinab mind endiselt haiguse vimm ja nüüd juba kohutava kõrvavalu näol. Ei taha mu keha mind enam hästi teenida, et igasugu haigused järjest külla tulevad.

You Might Also Like

0 kommentaari