Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care

Tuesday, September 29, 2015

  Juba üle aasta tagasi sain ma proovimiseks pakikese erinevate Dove toodetega. Nende hulgas olid ka need kaks toodet, millest täna LÕPUKS ometi kirjutama hakkan.

DOVE on mulle tuttav nimi olnud juba lapsepõlvest. Ilmselt kasutas mu ema juba selle firma tooteid. No vähemalt neid, mida sel ajal kätte saada oli. Minu mälestused sellest nimest on jäänud positiivsed. Ka täiskasvanuna olen ikka ja jälle Dove toodetega kokku puutunud ja ühtegi mittesobivat toodet pole ma veel leidnud. Sellepärast olingi kohe nõus neid tooteid ka blogi tarbeks katsetama.
Et järjekorras oli üsna mitu muud shampooni/palsamit, siis nende kahe kasutusele võtmine muudkui aga nihkus. Nüüd lõpuks olen need Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care shampooni ja palsami ära kasutanud ja täna oma muljetest Teile ka kirjutan.
Hind: Kuna seekord ei ole kumbki toode mu enda ostetud, siis ma täpset hinda öelda ei oska. Küll aga tavaliselt jäävad Dove shampoonid/palsamid umbes 2-3 euro kanti.
Pakend/Välimus: 250 ml pudelid, mida avada oli üsna mugav. Varem olen kokku puutunud tunduvalt halvemini avatavate korkidega.
Lõhn: Nagu mõni magus kehakreem. Väga mõnus.
Konsistents: Paraja paksusega, kreemised tooted mõlemad. Palsam natukene paksem, kui shampoon.
Tulemus: Juba väike kogus shampooni läheb kergelt vahule ja peseb juuksed kiirelt puhtaks. Ka shampooni juustest välja pesemine on lihtne. Ei vaja mitut korda loputamist, nagu mõne teise toote puhul olnud on. Palsam ei ole liiga paks ega ka vedel ja tänu sellele on seda väga hea juustesse ühtlaselt jaotada. Ka selle välja pesemisega ei pea palju vaeva nägema. Kogu peapesu on väga mõnus protseduur, kuna mõlemast tootest tuleb kogu vannituppa väga mõnus kreemine lõhn. Pärast pesu lõhnavad juuksed sama hästi lausa kuni järgmise pesuni. Lisaks on juuksed väga hästi kammitavad. Olen isegi unustanud juukseõli kasutamise, sest juuksed on kogu pikkuses väga hästi niisutatud. Ei mingit kahusust juusteotstes.
Hinnang: Mina olen nende kahe Dove tootega küll väga rahul. Samas minu ema juustele need aga ei sobinud kohe üldse. Eks juuksetüüpe on erinevaid ja igaühele ei saagi samad asjad sobida. Nii saingi ka tema pudelid endale (sellest ka see väga pikk katsetuse aeg).

Väikse pausi teen aga Dove juuksehoolduse toodetest nüüd küll, sest järge ootavad samast pakist tulnud Timotei tooted. 

You Might Also Like

0 kommentaari